Warsaw Games Week 2016 pod patronatem T-Mobile Polska

Opublikowano: 2016-09-13
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #wyniki / raporty

news-wgw-2016T-Mobile zaprasza na drugą edycję Warsaw Games Week, jednego z największych w Polsce wydarzeń skierowanych do miłośników gier wideo, które odbędzie się w dniach 13-16 października w hali Expo XXI.

T-Mobile jako partner wydarzenia przede wszystkim zadba o zapewnienie swobodnej komunikacji i dostępu do Internetu – na terenie WGW uruchomiona zostanie bezpłatna sieć Wi-Fi. Na uczestników imprezy czeka też szereg atrakcji w strefie przygotowanej przez T-Mobile: można będzie spotkać się z zaproszonymi przez operatora vlogerami gamingowymi, odbyć podróż po wirtualnej rzeczywistości z goglami VR, zrelaksować się i podładować telefon. Wielbiciele nowych technologii będą mogli zapoznać się ze startupami, z którymi współpracuje T-Mobile w ramach akceleratora hub:raum i porozmawiać z jego przedstawicielami.

Dla swoich klientów T-Mobile przygotował rabat na bilety wstępu, a ci, którym nie uda się dotrzeć na tegoroczną edycję WGW, mogą skorzystać ze streamingu na żywo na facebookowym profilu T-Mobile Polska.

Źródło: T-Mobile

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.