Weekend obniżek z Allview

Opublikowano: 2014-11-27
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #polecane #pozostali #sprzedaż / wyniki #reklamy / promocje

news-allview-promocjaW dniach od 28 do 30 listopada urządzenia Allview tańsze nawet o 50 procent. Choć Czarny Piątek jest domeną Stanów Zjednoczonych, producent organizuje wielki weekend obniżek również w kilku krajach Europy. Tym razem nie zapomniano o Polsce.

Allview Mobile jest jednym z najmłodszych producentów smartfonów i tabletów na polskim rynku. Co ciekawe, w swojej ofercie posiada zarówno urządzenia pracujące pod kontrolą systemu Android, jak i te z Windowsem. Firma organizuje Czarny Piątek od 2011 roku w wybranych krajach europejskich. W tym roku tradycja ta zawita również na polskim rynku.

„Podczas Czarnego Piątku, na całym świecie dostępne są największe, przedświąteczne obniżki. Produkty dostępne w specjalnej ofercie są limitowane, dlatego warto już 28 listopada zajrzeć na naszą stronę i sprawdzić, które z nich są przecenione” – powiedział Lucian Peticila, General Manager Allview.

Zniżki, sięgające nawet 50 procent, obejmą zarówno urządzenia (smartfony i tablety), jak i akcesoria oraz usługi. Oferta w ramach Czarnego Piątku będzie aktywna od północy, 28 listopada na stronach: www.allview.pl i www.czarny-piatek.pl i zakończy się 30 listopada.

Marka Allview Mobile wprowadziła na polski rynek serię ciekawych urządzeń – warto wspomnieć chociażby o zrecenzowanym na łamach Teleguru Allview V1 Viper, który okazał się jednym z lepszych smartfonów ze średniej półki, z świetnym stosunkiem jakości do ceny.

Źródło: Allview

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.