Weekendowe 10 GB od T-Mobile

Opublikowano: 2016-07-13
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-tmobile-10gbW ramach przeprosin za awarię LTE, T-Mobile przygotował darmowe gigabajty danych do wykorzystania we wszystkie soboty i niedziele do końca lipca.

Z pakietu mogą skorzystać wszyscy klienci T-Mobile i Heyah niezależnie od tego czy odczuli trudności z korzystaniem z usług operatora. W każdą lipcową sobotę i niedzielę otrzymają oni automatycznie pakiet 10 GB do dowolnego wykorzystania.

Jest to rekompensata za ostatnią awarię T-Mobile, w efekcie której systemy sieciowe nie mogły zweryfikować dostępu klientów do usług transmisji danych w sieci LTE. Spowodowało to, że część z nich nie mogła skorzystać z Internetu w tej technologii. T-Mobile udało się jednak usunąć problem i przywrócić pełną sprawność sieci.

Źródło: T-Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.