Wesołych Świąt!

Opublikowano: 2015-12-24
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wyniki / raporty

news-teleguru-zyczenia_swiateczneTeleguru składa najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich czytelników serwisu.

2015 rok zbliża się ku końcowi, przed nami jeszcze dwa przystanki – Święta Bożego Narodzenia i Sylwester. Przez najbliższe dni oddamy się radosnemu, świątecznemu klimatowi w gronie najbliższych członków rodziny i przyjaciół. Tradycyjnie podzielimy się opłatkiem, rozpakujemy otrzymane, miłe prezenty, wręczymy własne podarunki, napełnimy brzuchy pysznymi, wigilijnymi daniami – wszystko to oczywiście doprawione uśmiechem, życzliwością i przy rozbrzmiewających w uszach kolędach.

Z tej okazji Teleguru życzy Wesołych Świąt, dużo zdrowia, spokoju i miłości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, mnóstwa prezentów pod zieloną choinką, wspaniałej rodzinnej atmosfery oraz radosnych chwil przy wigilijnym stole. Nasza redakcja życzy również pomyślności w życiu osobistym i zawodowym oraz wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów.

Przy okazji warto naładować baterie przed zbliżającym się Nowym Rokiem i sylwestrową, szampańską zabawą, korzystając z wolnego czasu najlepiej, jak tylko się da. Oczywiście przydałoby się też trochę śniegu, aby poczuć magię tych świąt – miejmy nadzieje, że zdąży do nas zawitać. 😉

Trzymajcie się ciepło!

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.