Większość klientów Orange preferuje elektroniczne faktury

Opublikowano: 2016-08-08
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #wyniki / raporty

news-efaktura-orangeRzecznik Orange Wojciech Jabczyński podał, że ponad 80% klientów operatora korzysta z e-faktur. Częściej wybierają je użytkownicy komórek.

Jest to kolejny dowód na popularyzację „bezpapierowych” faktur, które Orange wprowadził na przełomie wieków i od tego czasu aktywnie wspiera, choćby obniżając opłaty za usługi dla klientów z nich korzystających. Pod koniec ubiegłego roku sieć ujawniła, że ponad 5 milionów klientów przerzuciło się z papierowych faktur na elektroniczne.

Orange Polska jako jedna z pierwszych firm w Polsce rozpoczęła na dużą skalę wprowadzanie elektronicznych faktur i włączyła się w popularyzację tego wygodnego i ekologicznego rozwiązania. Operator od lat ogranicza liczbę wszelkich wydruków i promuje elektroniczną formę obiegu dokumentów we wszystkich obszarach swojej działalności, działając na rzecz środowiska.

Źródło: Orange, własne

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.