Wiemy, które smartfony Samsunga i w jakim terminie otrzymają Androida 6.0 Marshmallow

Opublikowano: 2015-11-16
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oprogramowanie #Samsung #systemy operacyjne #sprzęt / podzespoły

news-samsung-android_marshmallow-harmonogram-2Do sieci trafił harmonogram aktualizacji smartfonów Samsunga do Androida 6.0 Marshmallow. Pierwszy etap rozpocznie się już w grudniu.

Proces aktualizacji zostanie podzielony na trzy fazy. W pierwszej Androida 6.0 Marshmallow otrzymają Samsung Galaxy Note 5 i Galaxy S6 Edge Plus – nastąpi to już w grudniu. Miesiąc później system trafi na Galaxy S6 oraz Galaxy S6 Edge, zaś w lutym 2016 roku na Galaxy Note 4 i Galaxy Note Edge. Na Galaxy S5 i Galaxy Alpha przyjdzie czas w bliżej nieokreślonym terminie. Aktualnie modele te oczekują na zatwierdzenie aktualizacji. Podobnie jest w przypadku każdego ze smartfonów ujętych w drugiej fazie – Galaxy A8, Galaxy A7, Galaxy A5, Galaxy A3, Galaxy E7 oraz Galaxy E5.

news-samsung-android_marshmallow-harmonogram-1

O trzeciej fazie, która powinna ruszyć tuż po zakończeniu wstępnych testów, póki co niewiele wiadomo. Więcej szczegółów zostanie zapewne ujawnionych w momencie potwierdzenia harmonogramu przez Samsunga.

Źródło: Times News

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.