Wikingowie szturmują Internet mobilny

Opublikowano: 2014-11-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #prepaidy #Internet mobilny

news-mobilevikings-internetmobilnyMobile Vikings zaprezentowało swoją ofertę Internetu na kartę, w którym klient dostaje pakiety internetowe w zmian za doładowania.

Jest to więc bardzo podobna oferta do Play Online na kartę, Orange Free na kartę, Nowy Plus Internet na kartę lub Internet na kartę w T-Mobile. W nich również klient otrzymuje Internet w zamian za doładowania, aczkolwiek propozycja Mobile Vikings trochę się różni.

Na pierwszy rzut oka widać, że klient w tym przypadku otrzymuje znacznie większe pakiety w porównaniu do zasileń tymi samymi kwotami w konkurencyjnych ofertach:

10 zł – 500 MB na 14 dni
20 zł – 3 GB na 31 dni
30 zł – 6 GB na 31 dni
50 zł – 14 GB na 60 dni

Szczególnie kuszący wydaje się ostatni wariant. Dla porównania, w Nowy Plus Internet na kartę taki pakiet wymaga doładowania za aż 100 zł, aczkolwiek jest on ważny 120 dni, czyli dwukrotnie dłużej. Niestety, w nowej propozycji Mobile Vikings jest spory haczyk – nie umożliwia ona telefonowania oraz wysyłania SMS-ów, czyli inaczej niż u konkurencji. Co więcej, środki z doładowań są natychmiastowo pochłaniane i nie można ich wykorzystać na dalszą transmisję danych. Z zalet tej oferty trzeba jednak wspomnieć, że zasilenie przed upływem ważności aktywnego pakietu powoduje wydłużenie jego aktywności.

Użytkownicy Internetu mobilnego Mobile Vikings mogą korzystać z infrastruktury 2G, 3G oraz LTE Play, a także 2G i 3G T-Mobile, co jest sporą zaletą względem Play Online na kartę.

Dokładna analiza niniejszej oferty pojawi się, gdy operator udostępni jej regulamin.

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.