Wiko Lenny dostępny w Plus Mix za 1 zł

Opublikowano: 2015-03-13
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Plus #telefony / urządzenia

news-wiko-lenny-plus-ofertaDo oferty sieci Plus trafił pierwszy smartfon francuskiej firmy Wiko. Model o nazwie Lenny dostępny będzie za 1 zł w ofercie elastycznej Plus Mix 30 zł/60 zł dla 24 doładowań.

Wiko Lenny to propozycja z niskiej klasy cenowej, której specyfikacja składa się z pięciocalowego ekranu o rozdzielczości 480 x 854 piksele, dwurdzeniowego procesora MediaTek MT6572 z zegarem o taktowaniu 1.3 GHz, 512 MB RAM oraz 4 GB pamięci wbudowanej, z możliwością rozszerzenia kartami microSD (do 32 GB). W smartfonie znalazł się też aparat główny 5 Mpix z możliwością nagrywania filmów w rozdzielczości HD oraz akumulator o pojemności 1800 mAh. Całość pracuje pod kontrolą systemu Android 4.4 KitKat. Lenny występuje w kilku opcjach kolorystycznych, a tylna obudowa jest wymienna, dzięki czemu użytkownicy mogą zmienić kolorystykę telefonu.

„Smartfon Lenny to pierwszy model marki Wiko, który wprowadziliśmy do naszej oferty. Będzie on dostępny w ofercie elastycznej Plus Mix już za 1 zł w zestawie z głośnikiem bluetooth My Music Angel i drugimi „pleckami” gratis” – powiedziała Julia Pawlicka, Kierownik Działu Oferty Prepaid w Plusie.

Ceny telefonów w ofercie Plus Mix.

Źródło: Plus

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.