Windows 10 Mobile dla starszych Lumii już wkrótce

Opublikowano: 2016-03-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oprogramowanie #pozostali #systemy operacyjne #sprzęt / podzespoły

news-windows_10_mobile-smartfony-1Microsoft nadal nie opublikował Windows 10 Mobile dla wszystkich kompatybilnych smartfonów Lumia. Informacjami na temat spodziewanej wysyłki aktualizacji podzielił się Vodafone Italy.

Vodafone Italy przedstawił na Twitterze listę urządzeń serii Lumia, które w najbliższym czasie otrzymają Windows 10 Mobile. Aktualizacja powinna dotrzeć w dniach od 7 do 13 marca (w tym samym lub nieco późniejszym terminie zapewne też w Polsce) na następujące modele:

O dziwo w harmonogramie nie wspomniano o Lumii 640 i Lumii 640 XL, które miały otrzymać nowy system jako jedne z pierwszych. Liczymy jednak, że w przyszłym tygodniu wszystko się wyjaśni, a miesiące oczekiwań użytkowników zostaną w końcu wynagrodzone.

Źródło: Windows Central

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.