Windows Phone w końcu doczekał się darmowego Spotify

Opublikowano: 2014-08-27
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Nokia #gry / aplikacje #systemy operacyjne

news-spotify-windowsphone

Użytkownicy smartfonów z systemem Microsoftu, podobnie jak osoby korzystające z urządzeń z Androidem lub iOS, wreszcie mogą za darmo korzystać z aplikacji Spotify.

Spotify to jedna z najpopularniejszych usług umożliwiających słuchanie muzyki bezpośrednio z Internetu. Do tej pory bezpłatnie mogli z niej korzystać użytkownicy komputerów oraz smartfonów z systemami Android i iOS. Pominięte były natomiast osoby używające telefonów z Windows Phone. To już jednak przeszłość. Poza umożliwieniem bezpłatnego korzystania z programu (z ograniczeniem do losowego odtwarzania list oraz albumów), jego interfejs został też znacznie odświeżony. Trochę jednak szkoda, że Spotify na wiele miesięcy ″zapomniało″ o Windows Phone, gdy wersje na Androida i iOS były regularnie aktualizowane.

Warto też wspomnieć, że usługa umożliwia słuchanie ponad 20 milionów utworów znajdujących się w bazie Spotify, korzystanie z list odtwarzania oraz dzielenie się wybranymi utworami.

Aplikacja Spotify znajduje się w sklepie Windows Phone Store i pobrać ja można np. stąd

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.