Wiosenna obniżka cen telefonów w Play

Opublikowano: 2015-03-27
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia

news-play-obniżka-cen-smartfonyOd dziś w sieci Play można nabyć w niższych cenach m.in. niektóre popularne smartfony Samsunga, a także iPhone’a 4S.

Wśród urządzeń, które potaniały znalazły się również opaska dla dzieci LG KizOn oraz aparat Samsung Galaxy Camera. Koszt pierwszego gadżetu we wszystkich taryfach Play dostępny jest już za symboliczną złotówkę, natomiast w Play na kartę 279 zł. Aparat fotograficzny to koszt 1869 zł (oferta prepaid), zaś w abonamencie i Mixie ceny wahają się w zależności od kwoty miesięcznego zobowiązania – za 1 zł sprzęt dostępny jest tylko w niektórych ofertach od 99.99 zł wzwyż.

Lista smartfonów, które doczekały się stosownej obniżki cen składa się z:

Zaporowa jest niestety cena smartfona Apple. Przykładowo, w Play na kartę najtańsza wersja z 8 GB pamięci kosztuje 1499 zł. Najpojemniejsza edycja to wydatek niemal 3200 zł, co jak na propozycję z 2011 roku wydaje się być ogromną sumą. Słuchawki Samsunga (w ofercie na kartę) cenowo zaczynają się od 1649 zł (S5 mini) do 2299 zł (Galaxy Alpha).

Dla zainteresowanych – dokładny, zmieniony cennik telefonów w Play.

Źródło: Play

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.