Wirtualna rzeczywistość w salonach T-Mobile. Operator daje możliwość skorzystania z HTC Vive

Opublikowano: 2016-06-03
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #telefony / urządzenia #wideo

news-tmobile-vrT-Mobile, dzięki współpracy z HTC, jako pierwszy operator na polskim rynku zaoferuje konsumentom możliwość przetestowania gogli wirtualnej rzeczywistości HTC Vive.

HTC Vive będzie dostępny w ponad 80 salonach T-Mobile w całej Polsce. Aby skorzystać z urządzenia wystarczy wypełnić formularz internetowy na www.tmobile-htc.pl lub przyjść do jednego z salonów lub punktów sprzedaży i umówić się na dogodną godzinę. Akcja trwa od 6 czerwca przez całe wakacje. Lista placówek, w których odbędą się pokazy:

news-tmobile-salony news-tmobile-salony-2 news-tmobile-salony-3news-tmobile-autoryzowane_salonynews-tmobile-autoryzowane_salony-1

Na odwiedzających salony T-Mobile czeka również specjalna promocja na smartfony marki HTC, dostępna wyłącznie w dniach wydarzeń. Użytkownicy taryf Jump! Relax otrzymają zniżkę na HTC Desire 626 – telefon kupią za 49 zł, zaś klienci taryfy Comfort – za 199 zł. HTC One M9 będzie natomiast dostępny w taryfie Premium+ za 9 zł, w taryfie Max+ za 99 zł, a w ramach podstawowej taryfy Max za 399 zł. Oprócz tego pojawi się upust na model HTC One A9, którego cena w taryfie Max+ będzie wynosić 199 zł, a w taryfie Max – 399 zł.

Źródło: T-Mobile

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.