Wściekły zestaw z Angry Birds w Plusie

Opublikowano: 2016-05-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #Plus #pakiety / usługi #wideo

news-plus-angrybirdsPlus przygotował specjalną promocję dla młodych użytkowników telefonów, oferując zestaw z gadżetem Angry Birds do wyboru (etui na telefon lub słuchawki) oraz smartfonami w atrakcyjnych cenach.

JA+ Wściekły Zestaw to promocja, która będzie dostępna od 5 maja w dwóch planach taryfowych: JA+ Mix z telefonem oraz JA+ Rodzina ze sprzętem na raty. W ofercie Mix proponowanym telefonem jest nowy Samsung Galaxy J1 (2016), którego w zależności od wielkości miesięcznego doładowania można mieć od złotówki. Urządzenie można nabyć w jednym z trzech kolorów: białym, czarnym lub złotym.

news-plus-mix-1

news-plus-abonament-rodzina

Ważnym elementem „Wściekłego zestawu” jest jeden z dwóch specjalnych gadżetów filmowych:

  • Rozciągliwe etui pasujące na każdy telefon
  • Słuchawki z wymiennymi postaciami Angry Birds

Dodatkowo na stronie www.plus.pl/wscieklyzestaw Plus umożliwia pobranie bonusu do gry Angry Birds Action oraz tapet i dzwonków.

W ofercie JA+ Wściekły Zestaw dostępna przez 3 miesiące za darmo jest usługa „Gdzie jest bliski z Rodzinnym S.O.S”, dzięki której można sprawdzić, gdzie aktualnie znajduje się bliska osoba i zareagować na jej ewentualne wezwanie SOS.

Promocję wspierać będzie kampania reklamowa, której spot można zobaczyć poniżej.

Źródło: Plus

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.