Wszystko komórkowe za 29 zł w Nju Mobile na kartę

Opublikowano: 2015-10-14
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #prepaidy #pakiety / usługi

news-njumobile-wszystko_komorkowe-na_karte-1Od 14 października użytkownicy oferty Nju na kartę mogą skorzystać z podobnej usługi, jak abonenci Nju z rachunkiem – za 29 zł otrzymuje się nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 2 GB Internetu.

W ramach usługi dostępne są dwa progi wydatków miesięcznych:

  • Połączenia głosowe, SMS-y i MMS-y do krajowych numerów komórkowych oraz pakiet internetowy 2 GB do wykorzystania w kraju, w wysokości 29 zł.
  • Połączenia głosowe do krajowych sieci stacjonarnych w wysokości 10 zł.

Progi wydatków rozliczane są w 30-dniowych okresach rozliczeniowych usługi. W każdym przypadku, po przekroczeniu podanych sum, nie będą naliczane żadne dodatkowe opłaty za rozmowy, wiadomości czy Internet. Należy jednak zaznaczyć, że w pakiecie danych nie ma tzw. lejka, a więc po wykorzystaniu dostępnych 2 GB nie można surfować po sieci bez limitu, ale z obniżoną prędkością – zamiast tego dalsze korzystanie z Internetu jest rozliczane zgodnie z cennikiem operatora. Niewykorzystane gigabajty nie przechodzą natomiast do następnego cyklu usługi.

„Wszystko komórkowe w nju na kartę” można włączyć SMS-em o treści START pod numer 565, wybierając odpowiednią opcję po zalogowaniu się do nju online lub wpisując w telefonie kod *127*63# i zatwierdzając go przyciskiem „zadzwoń”. W każdej chwili abonent ma możliwość sprawdzenia stanu progów dostępnych w usłudze, wysyłając SMS-a o treści ILE pod numer 565, korzystając z konta na www.njumobile.pl lub wpisując kod *127*63*1#.

Regulamin usługi „Wszystko komórkowe w nju na kartę”.

Źródło: Nju Mobile

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.