Wycieczka na Bahamy z Plusem

Opublikowano: 2016-05-20
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Plus #wyniki / raporty

news-plus-konkurs-angry_birdsJuż za 12 dni startuje konkurs dla użytkowników ofert prepaid w sieci Plus, którzy skorzystają z promocji „Wściekłe 5 GB” i wykonają na Instagramie zadanie związane z Angry Birds.

Od poniedziałku dostępna jest w Plusie promocja, w której klienci usług JA+ Na Kartę oraz JA+ Internet Na Kartę mogą otrzymać bonus 5 GB do wykorzystania przez 30 dni, a już 1 czerwca startuje konkurs, w którym główną nagrodą jest wyjazd na Bahamy. Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  • Włączyć pakiet „Wściekłe 5 GB”,
  • Pobrać na swoje urządzenie aplikacje Boomerang i Instagram,
  • Wejść na stronę www.gramyobahamy.pl lub na Facebooka albo Instagram Poska i zobaczyć aktualną animację z Angry Birds, a następnie nagrać pasujący do niej „boomerang”,
  • Nagrany „boomerang” należy udostępnić na swoim profilu na Instagramie i oznaczyć hasztagiem #gramyobahamy.

Konkurs potrwa do 1 lipca. Co tydzień do wygrania będzie również pasujące na każdy telefon rozciągliwe etui z Angry Birds.

Źródło: Plus

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.