Wyciekła specyfikacja Samsunga Galaxy E5 i E7

Opublikowano: 2014-12-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły #plotki

news-samsung-galaxy-eDo Internetu wypływały po kolei różne, często szczątkowe informacje dotyczące nowych modeli. Najnowsze plotki przynoszą jednak bardziej szczegółową specyfikację, która daje obraz tego, jak wydajne będą Samsungi z serii E.

Oprócz niedawno ujawnionych smartfonów z linii A, Samsung pracuje również nad kolejnymi urządzeniami. Dwa z nich, o których często mówi się w mediach, to Galaxy E5 (znany też jako SM-E500) oraz Galaxy E7 (SM-E700). Według portalu Sammobile specyfikacja techniczna nowych modeli południowokoreańskiego producenta jest zbliżona do Galaxy A5 i A7, o którym Teleguru pisał wczoraj.

Zarówno Samsung Galaxy E5, jak i Galaxy E7 mają zostać wyposażone w pięciocalowy ekran Super AMOLED o rodzielczości 720p (720 x 1280 pikseli), procesor Qualcomm Snapdragon 410, 2 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci wbudowanej. W obu wersjach systemem operacyjnym ma być Android 5.0 Lollipop. Różnice pomiędzy dwoma modelami ograniczają się do tylnego aparatu, który w przypadku E5 ma mieć rozdzielczość 8 mpix, zaś w Galaxy E7 13 mpix. Przednia kamera w jednym i drugim smartfonie jest identyczna i ma 5 mpix. Poza tym, Galaxy E5 ma być wyposażony w akumulator o pojemności 2300 mAh. „Siódemka” ma mieć nieco pojemniejszą baterię – 2950 mAh.

W obu konstrukcjach prawdopodobnie nie będzie można samodzielnie wymienić akumulatora. Nie wiadomo jednak, czy oznacza to, że będą miały metalowe obudowy jak smartfony z serii A. Niejasna pozostaje też kwestia cen urządzeń oraz tego, kiedy pojawią się na rynku.

Źródło: Sammobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.