Wyciekły pierwsze, oficjalne filmy promocyjne HTC One M9

Opublikowano: 2015-02-25
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #HTC #sprzęt / podzespoły #reklamy / promocje

news-htc-onem9-promo-2Mało kto spodziewał się, że na kilka dni przed premierą modelu HTC One M9 dojdzie do takiego wycieku. Reklamy ujawniają, jaki będzie nowy flagowiec tajwańskiego producenta i prezentują jego najważniejsze funkcje.

Za całym zamieszaniem stoi nie kto inny, a znany @upleaks, którego konto na twitterze zostało już usunięte. Filmiki promocyjne są kasowane z serwisów typu Youtube, zatem stosunkowo trudno znaleźć w tej chwili wszystkie trzy, które początkowo trafiły do sieci. Ujawniają one nie tylko sam wygląd urządzenia, ale także najważniejsze jego cechy i funkcje.

Klipy skupiają się na przedstawieniu designu smartfona, który nie zmienił się znacząco w porównaniu do poprzednika – HTC One M8. Znakami rozpoznawczymi One M9 są m.in. metalowa, dwukolorowa obudowa (inny kolor ramki oraz przedniego i tylnego panelu), przednia kamera UltraPixel, tylny aparat 20 Mpix oraz głośniki BoomSound wykorzystujące technologię Dolby Audio Surround.

Filmy pokazują również kilka nowych zmian w interfejsie HTC Sense 7.0, jak np. odświeżony BlinkFeed. Pojawiły się też motywy graficzne z edytorem umożliwiającym zmianę tapet, ikon, kolorystyki, czcionek itd., a wbudowany edytor zdjęć pozwala połączyć ze sobą dwie fotografie, tworząc całkiem ciekawą kompozycję.

Oto wspomniane trzy reklamy, które zostały zawarte w jednym filmie.

HTC One M9 zadebiutuje już w tę niedzielę, 1 marca na targach MWC w Barcelonie.

Źródło: upleaks, Komórkomania

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.