Wygląd nowych Nexusów od HTC

Opublikowano: 2016-07-06
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #HTC #pozostali #sprzęt / podzespoły #plotki

news-htc-nexus-2016Google szykuje się do wydania dwóch nowych Nexusów, za które odpowiadać ma firma HTC. Co ciekawe, obydwa smartfony mają się cechować niemal identyczną stylistyką.

HTC Sailfish (S1) oraz HTC Marlin (M1) – takimi nazwami kodowymi legitymują się nadchodzące urządzenia linii Nexus, które tajwański producent opracowuje na zlecenie Google. Pierwszy z modeli ma należeć do wyższej klasy średniej i być wyposażony w 5-calowy wyświetlacz, czterordzeniowy procesor, 4 GB RAM i aparaty 12 Mpix/8 Mpix. Marlin z kolei ma się odznaczać typowo flagową specyfikacją – m.in. 5.5-calowym ekranem AMOLED QHD (1440 x 2560 pikseli), układem Snapdragon 820, 4 GB RAM czy baterią o pojemności 3450 mAh.

news-htc-nexus-2016

Źródło wielu przecieków dotyczących tegorocznych Nexusów, serwis Android Police, podzielił się tym razem grafiką, która rzekomo przedstawia wyżej opisane smartfony. Nie jest to jednak oficjalny render, a wizualizacja oparta na uzyskanych przez serwis dowodach. Warto dodać, że obraz tyczy się obu modeli, gdyż ich design ma być bardzo podobny i różnić się jedynie drobnymi detalami. Ciekawostką jest to, że na tylnym panelu zabrakło loga HTC, a w jego miejsce wstawiono symbol G (Google). Jak jednak informuje Android Police, nie ma 100% pewności, czy jest to jest finalny projekt, czy wczesny prototyp.

Źródło: Android Police

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.