Wygodne płatności dla użytkowników Samsunga w Orange

Opublikowano: 2015-03-27
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #abonamenty #mixy #pakiety / usługi

news-orange-samsung-galaxy_apps-płatności„Dolicz do rachunku w Orange” to nowe rozwiązanie, z którego mogą skorzystać klienci operatora. Narzędzie pozwala na opłacenie należności za zakup aplikacji dostępnych w Google Play, a teraz również i w sklepie Samsung Galaxy Apps.

„Dolicz do rachunku w Orange” to wygodna i bezpieczna alternatywa dla płatności kartą kredytową. Dzięki niej, należności za zakupy dowolnych aplikacji, gier, książek, filmów czy muzyki można uregulować, doliczając koszty do comiesięcznego rachunku telefonicznego. W grudniu usługa pojawiła się w sklepie Google Play. Teraz z kolei udostępniono ją dla klientów (abonamentowych i Mix) „pomarańczowego” operatora, którzy są posiadaczami smartfonów Samsunga i korzystają z marketu z aplikacjami Galaxy Apps. Korzystanie z narzędzia jest bezpłatne. Wystarczy jedynie aktywować konto umożliwiające zakupy we wspomnianym wyżej sklepie i wybrać jako metodę regulowania zobowiązań względem Samsunga – „Płatność mobilna Orange”. Miesięczny limit zakupów opłacanych za pomocą usługi „Dolicz do rachunku w Orange” wynosi 150 zł.

Źródło: Orange

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.