Wytrzymałość LG G4 poddana próbie

Opublikowano: 2015-05-14
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #LG #sprzęt / podzespoły

news-lg-g4-drop_test-1Tradycją jest, że prędzej czy później pojawiają się testy mające sprawdzić, ile dany smartfon jest w stanie znieść. Nie inaczej jest w przypadku najnowszego produktu LG, który doczekał się własnego „drop testu”.

LG G4, w przeciwieństwie do niektórych konkurentów (np. HTC One M9), nie został wykonany z metalu. Czy oznacza to jednak, że jest mamy do czynienia z niezwykle podatnym na upadki urządzeniem, które przy pierwszej lepszej okazji, tj. kontakcie z podłożem, rozpadnie się na kawałki? Na to pytanie odpowiedzi udziela poniższy filmik, będący pierwszym testem wytrzymałości smartfona, składającym się z dwóch etapów. W pierwszym telefon upuszczono pionowo z 1.5 metra. Odbijając się kilka razy od ziemi, LG G4 wyszedł niemal bez szwanku. Druga faza testu już nie była tak szczęśliwa. Testowany model „zgubił” tylną pokrywę obudowy, baterię, a jego ekran (chroniony Gorilla Glass 3) uległ zniszczeniu. Mimo to, smartfon włączył się i nadal poprawnie działał.

Źródło: Phonearena

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.