Xenium W3568: Telefon dla Kowalskiego

Opublikowano: 2014-09-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #technologie #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-philips-xenium-1Firma Philips wprowadza na polski rynek nowy smartfon z serii Xenium. Model Xenium W3568 to propozycja dla niezbyt wymagających użytkowników, którzy nie chcą wydać na telefon fortuny, a jednocześnie oczekują niezawodności.

Na polskim rynku marka Philips nie kojarzy się powszechnie z telefonami komórkowymi, mimo że zajmuje się nimi od lat. Niemniej producent od dawna próbuje zakorzenić się w świadomości klientów, czego dowodem jest nowy model Xenium W3568.

Smartfon ma stosunkowo mały (jak na dzisiejsze standardy) ekran o przekątnej 4 cali wyświetlający obraz w rozdzielczości 480 x 800 pikseli. Sercem urządzenia jest dwurdzeniowy budżetowy procesor taktowany z częstotliwością 1.2 GHz, któremu towarzyszy 1 GB pamięci RAM. W wewnętrznej pamięci można zgromadzić do 4 GB danych. Przestrzeń na pliki można jednak rozbudować do 32 GB za pomocą karty microSD. Aparat umieszczony na tylnej ścianie smartfona umożliwia robienie zdjęć w niezbyt imponującej rozdzielczości 3 Mpix. Xenium oferuje też opcję Dual-SIM pozwalającą na jednoczesną obsługę dwóch kart SIM.

Cena Xenium W3568 to 399 zł.

Źródło: Philips

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.