Xiaomi sprzedało prawie 35 milionów smartfonów w pół roku

Opublikowano: 2015-07-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzedaż / wyniki

news-xiaomi-sprzedaz-smartfonyXiaomi istnieje od 2010 roku i już jest firmą, z którą należy się liczyć. Ich wyniki są rokrocznie coraz lepsze, co poskutkowało nawet tym, że stali się trzecim największym producentem smartfonów w III kwartale 2014 roku. Tegoroczna sprzedaż to kolejny sukces Chińczyków.

W ciągu pierwszych sześciu miesięcy 2015 roku, Xiaomi sprzedało 34.7 miliona smartfonów. Przekłada się to na wzrost o 33% względem tego samego okresu zeszłego roku. Rezultat ten jest godny uznania, zważywszy na fakt, że producent operuje głównie na rodzimym rynku, a od niedawna również w Indiach, zupełnie pomijając Europę czy Stany Zjednoczone.

Warto też wspomnieć, że oferta Xiaomi to nie tylko smartfony, ale i cała gama innych produktów, które cieszą się sporym wzięciem. Portfolio firmy jest nieustannie poszerzane takimi sprzętami jak inteligentne urządzenia domowe, wyposażenie sieciowe, czy różnorakie, małe gadżety (m.in. smartbandy) i akcesoria – wszystkie w konkurencyjnych cenach.

Chińczycy wprowadzili w tym roku do sprzedaży smartfony Mi 4i, Mi Note oraz Mi Note Pro, które okazały się być świetną propozycją dla osób poszukujących urządzenia gwarantującego odpowiednio wysoką wydajność w przyzwoitej cenie. Wraz z nadchodzącym Mi 5, przyszłość Xiaomi maluje się w równie dobrych, jak nie lepszych barwach.

Źródło: Ubergizmo

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.