Xiaomi wchodzi do Polski. Na start dostępne będą trzy modele smartfonów

Opublikowano: 2016-09-22
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-xiaomi-polska-4ABC Data został oficjalnym partnerem Xiaomi w Unii Europejskiej, dzięki czemu na polski rynek zmierzają pierwsze produkty chińskiej marki.

Dystrybutor poinformował, że sprzedaż urządzeń Xiaomi rozpoczyna się w Polsce, a później rozszerzy się także na inne państwa UE z Europy Centralnej i Wschodniej, w tym Czechy, Węgry i Rumunię. Na sam początek otrzymaliśmy smartfony Xiaomi Mi 5, Xiaomi Redmi Note 3 oraz Xiaomi Redmi 3S, dostępne w sieci sklepów X-Kom w cenach odpowiednio 1799 zł, 999 zł i 699 zł oraz objętych 24-miesięczną gwarancją producenta, realizowaną na terenie Polski. Wkrótce liczba punktów sprzedaży (w tym operatorskich) ma się powiększyć.

news-smartfony-xiaomi-1news-xiaomi-polska-6news-xiaomi-polska-5

W przyszłym roku w ofercie znaleźć się mają również inne produkty Xiaomi, w tym opaski fitness (Mi Band 2), sprzęt audio oraz przenośne ładowarki do urządzeń mobilnych.

ABD Data uzyskał prawa do dystrybucji produktów Xiaomi na polskim rynku dzięki swojej mocnej pozycji. Firma kontroluje w naszym kraju 23% rynku dystrybucji elektroniki użytkowej i sprzętu IT. W przypadku dystrybucji sprzętu IT do operatorów telekomunikacyjnych ten udział jest jeszcze większy i wynosi około 60%.

Źródło: własne

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.