Z Kartą Dużej Rodziny klienci T-Mobile mają taniej

Opublikowano: 2015-08-17
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #pakiety / usługi

news-tmobile-karta_duzej_rodzinyOd 21 sierpnia w każdym salonie T-Mobile posiadacze Karty Dużej Rodziny otrzymają rabat w wysokości 20% na każdą dedykowaną ofertę od usług telefonicznych i Internetu.

Rabat naliczany będzie co miesiąc od opłaty abonamentowej i obowiązywać będzie na cały okres umowy. Dotyczy on każdej nowej umowy abonamentowej dla telefonów komórkowych, stacjonarnych oraz Internetu. Rabat przyznawany będzie zarówno dla ofert SIM oraz ofert z urządzeniem. Warte podkreślenia jest to, że rodzina nie musi kupować całego pakietu złożonego z kilku kart SIM. Pełna zniżka przysługuje zarówno przy aktywacji pierwszej umowy, jak i przy każdej kolejnej.

Karta Dużej Rodziny to rządowy program zniżek dla rodzin wielodzietnych – mogą z niej korzystać rodziny z co najmniej trojgiem dzieci. Zniżki obejmują np. przejazdy kolejowe, zwiedzanie muzeów, parków narodowych, ale też wiele firm przystępuje do tego programu oferując swoje usługi i produkty w niższych cenach lub atrakcyjnych pakietach. Karta Dużej Rodziny wydawana jest bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Rodzice mogą korzystać z karty dożywotnio, dzieci – do 18 roku życia lub do ukończenia nauki, maksymalnie do osiągnięcia 25 lat. Osoby niepełnosprawne otrzymają kartę na czas trwania orzeczenia o niepełnosprawności.

Źródło: T-Mobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.