Zdjęcia i wideo przedstawiajace obudowę iPada mini 4

Opublikowano: 2015-04-08
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #Apple #sprzęt / podzespoły

news-ipad-mini-4-obudowaApple szykuje następcę iPada mini 3, który ma wprowadzić wiele nowości i usprawnień względem poprzedniej generacji, będącej nieco w cieniu większego iPada Air 2. Za sprawą francuskiego serwisu Nowhereelse poznaliśmy kilka szczegółów dotyczących tabletu.

Po iPadzie mini 4 możemy się spodziewać przede wszystkim ujednolicenia wzornictwa, które w tej wersji urządzenia ma bardziej przypominać topowego iPada Air 2, czerpiąc z niego także wszelkie nowinki technologiczne, na czele z wydajnymi podzespołami. Można więc spekulować, że tablet otrzyma lepszy wyświetlacz, udoskonalony procesor oraz resztę komponentów. Jest to niezbędne, aby zaciekawić ewentualnych nabywców i odróżnić urządzenie od poprzednika. Nie oznacza to jednak, że nie będzie widać podobieństw do iPada mini 3. Tych nie da się uniknąć i sądząc po zaprezentowanych materiałach, nie należy się spodziewać wielkiej rewolucji.

Na pierwszych zdjęciach i filmiku, które wyciekły do sieci dzięki @OnLeaks i trafiły do portalu Nowhereelse widać tylko tylną część obudowy tabletu, ale już teraz można stwierdzić to, co zostało już wspomniane wyżej – urządzenie nie będzie znacząco odbiegać od Air 2 i mini 3, choć jest parę istotnych różnic, jak np. pojedynczy szereg otworów głośnika i brak przycisku wyciszania dźwięku.

Na iPada mini 4 jeszcze trochę poczekamy. Apple pokaże go zapewne dopiero jesienią tego roku.

Źródło: Nowhereelse

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.