Zdjęcia OnePlus 2 zdradzają design smartfona i kilka jego funkcji

Opublikowano: 2015-06-30
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-oneplus2Serwis Phonearena wszedł w posiadanie zdjęć, które rzekomo przedstawiają wyczekiwanego OnePlus 2. Chociaż ich jakość pozostawia nieco do życzenia, można dostrzec, że smartfon przypomina swojego poprzednika, ale jednocześnie wprowadza kilka dość istotnych zmian.

Na zaprezentowanych fotografiach widać, że OnePlus 2 doczekał się metalowego wykończenia, a jego ekran okalają dość wąskie ramki. Ciekawie prezentuje się tył urządzenia, na którym znajduje się aparat (większy niż u poprzednika) w towarzystwie diodowej lampy i czytnika linii papilarnych. Całość przypomina zeszłoroczny model One – producent najwidoczniej uznał, że jego design jest na tyle dobry, że nie warto wprowadzać w nim drastycznych zmian.

news-oneplus2-2news-oneplus2-1OnePlus 2 ma być wyposażony m.in. w ekran o przekątnej 5.5-5.7 cala, procesor Snapdragon 810, 3 GB RAM, złącze USB Type-C  oraz system operacyjny Android 5.1 Lollipop. Oficjalna prezentacja smartfona odbędzie się 27 lipca i co ciekawe, będzie można ją obejrzeć w wirtualnej rzeczywistości, za sprawą gogli Google Cardboard.

Źródło: Phonearena

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.