Zdjęcie prasowe Samsunga Galaxy S6 Edge Plus i Note 5

Opublikowano: 2015-08-03
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-samsung-galaxy_s6_edge_plus-note5Kolejny przeciek ujawnia jeszcze więcej informacji na temat nadchodzących smartfonów Samsunga. Premiera już w przyszłym tygodniu, a tymczasem mamy okazję przyjrzeć się ich zdjęciu prasowemu. Jak można się było spodziewać po wcześniejszych materiałach w nieco gorszej jakości, urządzenia nie zaoferują wielkich zmian designu.

Za opublikowaniem zdjęcia stoi Evan Blass, znany w branży jako @evleaks, który w przypadku wielu ciekawych sprzętów podsyłał sprawdzone informacje i grafiki. Możemy być zatem pewni, że tak właśnie będą się prezentowały modele Galaxy S6 Edge Plus i Note 5, o których plotkuje się od miesięcy.

Z tego co widać, oba smartfony będą miały ekran o identycznej przekątnej 5.7-cala, który dookoła będzie otoczony cienkimi ramkami. W kwestii designu mamy do czynienia z tym, do czego zdążyliśmy się przyzwyczaić w tandemie Galaxy S6 i S6 Edge. Ponadto Note 5, podobnie jak jego poprzednik, otrzyma rysik S-Pen. Jeśli zaś chodzi o podzespoły, wiemy, że nowe smartfony Samsunga mają być wyposażone w procesor Exynos 7420 Octa, 4 GB pamięci RAM, czytnik linii papilarnych oraz aparaty 16 i 5 Mpix.

Oficjalna prezentacja modeli odbędzie się 13 sierpnia w Nowym Jorku na konferencji Samsung Galaxy Unpacked 2015.

Źródło: GSMArena

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.