Zima według T-Mobile - Internet i radia w telefonie za darmo oraz zapowiedź SnowFest 2016

Opublikowano: 2016-01-29
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #T-Mobile #prepaidy #Internet mobilny #wyniki / raporty #wideo

news-tmobile-snowfest2016-5T-Mobile przygotował kilka atrakcji dla swoich klientów, w tym promocję dającą 10 GB Internetu przy doładowaniu konta. Rusza również kampania reklamowa operatora, w której wystąpi duet Cleo-Tomasz Kot, a już za kilka dni zimowe szaleństwo w ramach SnowFest 2016.

Zasady nowej promocji w T-Mobile na kartę są proste – wystarczy doładować konto kwotą minimum 25 zł, a trafi na nie bezpłatna paczka 10 GB danych ważna przez 30 dni. W efekcie, cała kwota zasilenia może być dowolnie wykorzystana. Co więcej, konto doładować można wielokrotnie, a paczki danych zostaną przyznane za każdym razem i rozliczone według daty aktywacji. Obecni klienci prepaid mogą skorzystać z promocji od 28 stycznia, zaś od 1 lutego oferta zostanie udostępniona wszystkim użytkowników T-Mobile na Kartę i Internet na Kartę.

news-tmobile-snowfest2016-6

news-tmobile-cleo-1

Dodatkowo od 28 stycznia wszyscy klienci taryf na kartę mogą słuchać największych i najpopularniejszych internetowych rozgłośni radiowych w komórce za darmo, bez obciążania pakietu danych i konta. Jest to ukłon w stronę młodszych klientów, którzy preferują słuchanie muzyki na swoich smartfonach. Oferta obejmuje m.in. Eska GO, Open.fm, PolskaStacja.pl, Radio ZET, RMFon, Tuba.FM.

Wraz z promocją rusza kampania reklamowa T-Mobile na Kartę, silnie osadzona w kontekście muzycznym. W spotach Tomasz Kotowi partneruje tym razem znana polska artystka – Cleo. Dwa z nich pojawią się w telewizji już od 1 lutego 2016 roku. Dodatkowo specjalny, 45-sekundowy film przygotowany został specjalnie do emisji w kinach. Reklamy utrzymane są w dynamicznej konwencji i nawiązują do stylistyki teledysków muzycznych. Kampanię reklamową w TV wspierają dodatkowe działania, w tym Internet (kanały społecznościowe), outdoor (duże tablice, citylights), radio, kino, owned media oraz materiały POS.

W ramach współpracy powstał także specjalny remiks najnowszego singla Cleo – „Zabiorę Nas” oraz dedykowany mu, użyty w spocie teledysk. Za remiks odpowiedzialny jest belgijski producent DJ Basto, który tworzył dla takich artystów jak will.i.am, Britney Spears, Kylie Minogue czy Ed Sheeran.

T-Mobile przygotowuje też atrakcje dla miłośników dobrej muzyki i zimowych szaleństw na zbliżającym się festiwalu SnowFest 2016, który odbędzie się 5-6 lutego w Zakopanem. Scena T-Mobile gościć będzie Cleo, która zaprezentuje swój najnowszy utwór, jak również Too Many T’S, Future Folk oraz Fair Weather Friends. Koncerty oraz specjalna Strefa T-Mobile będą otwarte dla wszystkich – bez opłat i konieczności posiadania biletu. Odpowiednich wrażeń z pewnością doczekają się również miłośnicy adrenaliny, którzy mogą szykować się na zorbing znany z teledysku Cleo. Dla wszystkich, którzy doładują swoje konto kwota minimum 25 zł, ta atrakcja będzie dostępna bezpłatnie.

news-tmobile-snowfest2016

Źródło: T-Mobile, własne

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.