Złoty numer w Orange na kartę

Opublikowano: 2016-03-30
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #prepaidy #pakiety / usługi

Karty SIMKlienci ofert na kartę w Orange, którzy zakupili zestaw startowy z opcją „Wybierz swój numer”, mogą zmienić numer telefonu bez wymiany karty SIM. Baza numerów jest nieustannie zwiększana, a dodatkowo do wyboru są tzw. „złote numery”.

Z usługi można skorzystać po wybraniu kodu *660*# i zatwierdzeniu go przyciskiem połączenia. W wyświetlonym menu można zmienić taryfę oraz wybrać nowy numer na 3 sposoby:

  • Losowy wybór numeru
  • Wybór numeru z zaproponowanej listy po 5 sztuk
  • Wybór numeru na podstawie wpisanych cyfr (np. daty urodzin) – obecnie można wpisać do 5 cyfr

Wszystkie obejrzane numery są zarezerwowane przez 2 godziny od ich zaproponowania i można do nich wrócić w trakcie korzystania z menu lub aplikacji „Wybierz Numer”.

Usługa jest dostępna wraz z zestawami startowymi z opcją „Wybierz swój numer” dla wszystkich klientów ofert na kartę (z wyłączeniem Zetafona i Minutofona). Jednorazowy koszt zmiany numeru to 4 zł, a na złoty 25 zł. Po zmianie wszystkie środki zgromadzone na koncie oraz aktywne usługi i pakiety zostają zachowane.

Więcej informacji:

Źródło: Orange

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.