Zmarł Zacharias Piperidis - przewodniczący rady nadzorczej T-Mobile Polska

Opublikowano: 2015-11-16
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #wyniki / raporty

news-zacharias_piperidis-tmobile_polska-1Nie żyje Zacharias Pipieridis, przewodniczący rady nadzorczej T-Mobile Polska i dyrektor operacyjny greckiego OTE z grupy Deutsche Telekom. Miał 47 lat.

„Z głębokim żalem informujemy o nagłej śmierci Zachariasa Piperidisa, Przewodniczącego Rady Nadzorczej T-Mobile Polska, COO Grupy OTE w Grecji, byłego Prezesa Zarządu spółki. Prezes Adam Sawicki wraz z Zarządem T-Mobile Polska, kadrą menedżerską oraz pracownikami firmy wyrażają ogromny smutek i ubolewanie z powodu tej straty oraz przekazują na ręce jego najbliższych i współpracowników najszczersze kondolencje. Zacharias Piperidis był naszym wspaniałym kolegą i znakomitym liderem. Poznał doskonale naszą spółkę jako Członek Rady Nadzorczej w okresie od grudnia 2013 do listopad 2014, a następnie pełniąc obowiązki Prezesa Zarządu spółki. W czerwcu 2015 został Przewodniczącym Rady Nadzorczej T-Mobile Polska. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci” – poinformowała firma w oficjalnym komunikacie.

Zacharias Piperidis urodził się w 1968 roku. Skończył studia inżynieryjne na ateńskim Państwowym Uniwersytecie Technicznym oraz londyńskim Imperial College of Science, Technology and Medicine na kierunku Komunikacja i Sygnalizacja. W 1994 roku rozpoczął pracę w Vodafone Greece. Na przestrzeni kolejnych lat pracował również w O2 Germany, Romtelecom Romania oraz Wind Greece.

Źródło: T-Mobile

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.