Zmiana cen iPhone’ów 6 i 6 Plus w Play

Opublikowano: 2015-04-28
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia

news-play-iphone6-6plusPo ostatnich obniżkach pora na zmiany w drugą stronę. Sieć Play zmieniła cennik szóstej generacji smartfonów Apple. Podrożały niemal wszystkie modele iPhone’ów 6 i 6 Plus.

W niektórych przypadkach podwyżki cen są bardzo zauważalne, chociaż znalazł się jeden wyjątek. W Formule iPhone Play z miesięcznym zobowiązaniem wysokości 115.98 zł iPhone 6 w wersji 16 GB kosztuje obecnie 1399 zł, a nie jak poprzednio 1599 zł. Pozostałe modele zanotowały nawet kilkusetzłotowe zwyżki w opłacie początkowej. W ten oto sposób cena np. iPhone 6 Plus w najmniejszej pojemności 16 GB i we wspomnianym planie taryfowym wynosi nie 1699 zł jak wcześniej, ale 1999 zł. Natomiast iPhone 6 Plus 128 GB to wydatek o 500 zł większy niż poprzednio.

Dla zainteresowanych – cennik smartfonów w Play.

Źródło: Play

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.