Zmiany w ofercie rabatowej Orange Open

Opublikowano: 2016-08-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #pakiety / usługi

news-orange-4Niedawno w Orange pojawił się rabat Orange Open Extra, w ramach którego posiadacze oferty mobilnej, którzy dobiorą do niej stacjonarną (lub na odwrót), na tę pierwszą otrzymują 50% zniżki. Teraz wprowadzone zostały kolejne zmiany.

Po pierwsze nie ma już ograniczenia Orange Open Extra wyłącznie dla umów na 24 miesiące. Do tej pory w umowach na 25, 30 i 36 miesięcy obowiązywał dawny rabat Orange Open II.

Kolejną zmianą jest umożliwienie korzystania z Orange Open Extra dla klientów korzystających ze Smart Planu LTE Wspólny za 115.98 zł. Przed skorzystaniem z rabatu za konwergencję płaciło się za niego 84.99 zł (licząc m.in. rabaty za zgody marketingowe), a po rabacie Orange Open Extra tylko 42.49 zł.

Trzecią zmianą jest możliwość łączenia Orange Open Extra i Smart Plan LTE Open. Do tej pory, jeżeli klient zdecydował się na Smart Plan LTE Open otrzymywał Internet, telefon stacjonarny i abonament komórkowy w przystępnej cenie. Jeżeli jednak chciał dołączyć kolejny abonament komórkowy, nie mógł skorzystać z rabatu Orange Open Extra, gdyż obydwie usługi stacjonarne były „zarezerwowane” dla Smart Planu LTE Open. Teraz się to zmienia i do Smart Plan LTE Open można dobrać kolejną komórkę, na którą otrzymuje się rabat 50% przez cały czas trwania umowy.

Ostatnią kwestią jest podwojenie rabatu przysługującego w związku z ofertą Orange Open II. Tam gdzie do tej pory otrzymywało się 10 zł, dostaje się 20, tam gdzie 15 – 30 zł. Dotyczy to jednak Orange Open II, a nie Orange Open Extra – tam rabat nadal wynosi 50%.

Dla osób, które chcą skorzystać z oferty konwergentnej oraz ze względu na skomplikowanie zasad rabatowych, Orange przygotował wygodny kalkulator internetowy.

Więcej informacji:

Źródło: Orange

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.