Zmiany w opłatach za połączenia z infolinią Orange

Opublikowano: 2014-11-24
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #wyniki / raporty

img-orange-phone-1Wraz z 25 grudnia tego roku sieć Orange będzie naliczała mniejsze opłaty za połączenia ze swoją infolinią.

Opłata za zdarzenie, której koszt wynosił np. 1.50 zł zostanie zastąpiona kwotą za połączenie rozliczaną sekundowo (stawka 29 groszy za minutę), aż do osiągnięcia limitu, który do tej pory był opłatą jednorazową. Dalsza część połączenia nie będzie podlegała żadnym dodatkowym kosztom.

Zmiany dotyczyć będą także użytkowników ofert Smart Plan Halo II, Smart Plan Multi II, Smart Plan Multi II Max, Smart Plan Mix II oraz Orange Free Net. W przypadku numeru *200 zapłacą oni nie więcej niż 22 grosze, zaś za połączenie z *500 maksymalnie 50 groszy.

Klienci korzystający z Orange Free Net i ofert na kartę Orange Yes, Orange One, Orange POP, Nowe Orange GO, Orange Smart na Kartę, Orange Free na Kartę i Ekstra Numer zapłacą nie więcej niż 1.50 zł za połączenia z numerami 510-100-100, *100 i *400. Koszt połączenia z *800 w przypadku Orange Free Net będzie wynosił nie więcej niż 1.50 zł, a w ofertach na kartę co najwyżej 2 zł.

Źródło: Orange

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.