Zmiany w Orange na kartę - no limit i pakiet danych za 35 zł

Opublikowano: 2015-10-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #prepaidy #pakiety / usługi

news-orange-prepaid-rozmowy_bez_limitu-1Orange zmienił regulamin usługi „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci oraz 2 GB”, poprzez dodanie pakietu nielimitowanych rozmów z numerami stacjonarnymi.

Usługa dostępna jest w wersjach cyklicznej i jednorazowej. Od teraz w jej ramach można wykonywać nielimitowane połączenia głosowe do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, a także otrzymuje się SMS-y bez limitu na komórkowe i pakiet Internetu o wielkości 2 GB.

„Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci oraz 2 GB” można aktywować na 7 dni (tylko wersja jednorazowa usługi) lub 30 dni (jednorazowa i cykliczna) w cenach odpowiednio 12 i 35 zł. Uruchomienie następuje po wysłaniu następujących kodów/SMS-ów:

  • Wersja jednorazowa, 7 dni, 12 zł – SMS o treści START pod numer 636 lub kod *102*73# wpisany na klawiaturze telefonu.
  • Wersja jednorazowa, 30 dni, 35 zł – SMS o treści START pod numer 696 lub kod *102*74# wpisany na klawiaturze telefonu.
  • Wersja cykliczna, 30 dni, 35 zł – SMS o treści START CYKL pod numer 696 lub kod *102*75# wpisany na klawiaturze telefonu.

Z oferty mogą skorzystać użytkownicy taryf na kartę: Orange Yes, Orange POP, Orange One, Orange Smart na kartę, Nowe Orange Go oraz abonenci planu Zetafon i Minutofon.

Dla zainteresowanych:

Źródło: Orange

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.