Znamy ceny modułów do LG G5

Opublikowano: 2016-03-21
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #LG #sprzęt / podzespoły

news-g5-moduly-1LG podzieliło się informacjami na temat opcjonalnych modułów, dzięki którym rozszerzymy możliwości smartfona G5. Najtańszy komponent kosztuje 35 dolarów.

Już 4 kwietnia na półkach sklepowych pojawi się długo wyczekiwany LG G5. Smartfon od tygodnia można zamawiać w ramach przedsprzedaży w cenie 2899 złotych. W prezencie otrzymuje się również słuchawki firmy Bang & Olufsen o wartości 850 złotych.

W pudełku zabraknie natomiast dodatkowych modułów, które są jednym z ciekawszych elementów flagowca. Ich ceny – do tej pory owiane tajemnicą – zostały w końcu ujawnione. Na początek oferowane będą trzy z nich: rozszerzający możliwości fotograficzne LG Cam Plus za około 85 dolarów (w przeliczeniu z koreańskiego wona), cyfrowo-analogowy przetwornik LG Hi-Fi Plus za 160 dolarów oraz dodatkowa bateria za 35 dolarów.

news-lg-g5-2

W przyszłości powinniśmy poznać kolejne moduły do LG G5. LG zachęca wszystkich zainteresowanych do podsyłania własnych pomysłów i tworzenia nowych komponentów. Więcej szczegółów na ten temat ma zostać przedstawione na zbliżającej się konferencji dla deweloperów.

Źródło: Android Central, własne

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.