Znamy polskie ceny modułów LG G5

Opublikowano: 2016-04-14
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #LG #sprzęt / podzespoły

news-g5-1LG G5 wkracza do Polski w towarzystwie modułów i akcesoriów z rodziny LG Friends. Jak przedstawiają się ceny smartfona i poszczególnych dodatków?

Nowy flagowiec LG będzie dostępny w naszym kraju od 27 kwietnia, zarówno na rynku otwartym, jak i u operatorów sieci komórkowych. Jego cenę poznaliśmy już wcześniej przy okazji przedpremierowych ofert niektórych sklepów – wynosi ona 2899 złotych. Na start do wyboru są dwie wersje kolorystyczne – tytanowa i złota. Od trzeciego kwartału bieżącego roku dostępne będą kolory różowy i srebrny.

W LG G5 dużą rolę odgrywają opcjonalne akcesoria rozszerzające jego możliwości. Ich ceny niestety nie należą do najniższych:

  • LG CAM Plus (moduł umożliwiający sterowanie aparatem przy pomocy fizycznych klawiszy + dodatkowa bateria) – 399 złotych.
  • LG Hi-Fi Plus (cyfrowo-analogowy przetwornik dźwięku) – 699 złotych.
  • LG 360 CAM (kompaktowa kamera 360 stopni) – 1199 złotych.
  • LG 360 VR (gogle wirtualnej rzeczywistości) – 1999 złotych.
  • Słuchawki Bang & Olufsen BeoPlay H3 – 849 złotych (za darmo w przedsprzedaży do 24 kwietnia).
  • Zestaw słuchawkowy LG Tone Platinum – 949 złotych.

news-lg-g5-infografika

Jak łatwo wyliczyć, zakup wszystkich dodatków w pakiecie ze smartfonem to wydatek równy 8993 zł.

O LG G5 możecie przeczytać tutaj.

Źródło: LG, własne

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.