Znamy prawdopodobny wygląd Galaxy Note 7

Opublikowano: 2016-07-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-note7-render-1Samsung Galaxy Note 7 ma być zaprezentowany już na początku przyszłego miesiąca, a do sieci za sprawą niezawodnego Evana Blassa trafiły rendery flagowego phabletu, prezentujące znany nam już design.

Przedstawione przez Blassa (@evleaks) grafiki ukazują Note’a 7 w trzech wariantach kolorystycznych: Black Onyx, Silver Titanium oraz Blue Coral. Niewykluczone jednak, że nie są to wszystkie wersje, jakie trafią na rynek.

Jak można zauważyć, nowość Samsunga nie różni się zbytnio od innych flagowych produktów firmy, wzorując się na sprawdzonej i dobrze przyjętej stylistyce. Tył przypomina to, co mogliśmy już widzieć w Galaxy Note 5, zaś przód nawiązuje do Galaxy S7. Nietrudno też zauważyć, że phablet będzie miał zakrzywiony ekran i prawdopodobnie tylko w takim wydaniu zadebiutuje w sprzedaży, o czym zresztą spekulowano przez ostatnie tygodnie.

news-note7-render

Galaxy Note 7 ma zostać ujawniony 2 sierpnia w Nowym Jorku. Nieoficjalna specyfikacja techniczna ma obejmować 5.7-calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli, procesor Snapdragon 820/Exynos 8890 (lub ich nowsze rewizje), 4 lub 6 GB RAM, minimum 64 GB pamięci wewnętrznej, aparaty 12 Mpix/5 Mpix, a także port USB typu C, baterię o pojemności 3600 mAh i skaner tęczówki oka.

Źródło: GSMArena, własne

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.