Zniżka na telefon w T-Mobile Mix

Opublikowano: 2016-07-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #mixy #telefony / urządzenia

news-tmobile-oferta-2T-Mobile przygotował specjalną ofertę dla wszystkich klientów T-Mobile na kartę lub Heyah. Za przeniesienie numeru do Mix w T-Mobile można otrzymać telefon w cenie obniżonej o 200 zł.

T-Mobile proponuje przeniesienie numeru do Mix i odebranie 200 zł rabatu na urządzenie. Już przy pierwszym doładowaniu będzie można kupić telefon za 1 zł. Przy zobowiązaniu za 25 zł miesięcznie można kupić za złotówkę klasyczny telefon Nokia 230 Dual SIM lub smartfon Alcatel OneTouch Pixi 3 (4.5). Wybierając zobowiązanie za 35 zł miesięcznie klient ma do wyboru smartfony Microsoft Lumia 550 lub LG K8 (K350n) LTE za 1 zł. W doładowaniu za 50 zł T-Mobile proponuje klientom Microsoft Lumię 640 LTE za 49 zł.

news-tmobile-obnizki-mix

Źródło: T-Mobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.