ZTE wyprodukuje YotaPhone-a 3

Opublikowano: 2015-09-16
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-yotaphone3-zte-1Yota Devices zawarło porozumienie z chińskim producentem smartfonów, firmą ZTE, w sprawie wytwarzania kolejnej, trzeciej już generacji YotaPhone’a.

Rosjanie potwierdzili w oficjalnym oświadczeniu, że współpraca będzie się odbywać nie tylko na płaszczyźnie produkcji smartfona w fabrykach ZTE, ale również rozwoju i integracji mobilnych usług oraz oprogramowania w YotaPhone 3. Do tej pory Yota Devices produkowało swoje urządzenia w Singapurze. Wstępna data premiery następcy udanego YotaPhone’a 2 została ustalona na pierwszy kwartał 2016 roku. Pierwsza partia nowego smartfona ma liczyć około 100 tysięcy sztuk. Nie podano żadnej przewidywanej specyfikacji urządzenia, jednak zapewne po raz kolejny ujrzymy podzespoły z wysokiej półki i dwa ekrany, w tym jeden w technologii e-ink.

Źródło: GSMArena

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.