ZTE zachęca do podsuwania pomysłów na nowe urządzenie mobilne

Opublikowano: 2016-08-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-zte-1ZTE wystartowało z ciekawą inicjatywą, której głównym założeniem jest opracowanie urządzenia opartego na pomysłach społeczności. W grę wchodzą też ciekawe nagrody.

Aby wziąć udział w akcji ZTE wystarczy zarejestrować się na tej stronie, a następnie wspólnie z resztą społeczności podsuwać do 31 sierpnia pomysły na nowe urządzenie, którego debiut szykowany jest na przyszły rok. Swoje sugestie należy wpisywać w tym miejscu.

Project CSX może być smartfonem, ale niekoniecznie. Ustalone przez ZTE zasady mówią jedynie o tym, że musi to być produkt mobilny, którego cena będzie osiągalna dla większości konsumentów, a zaproponowane rozwiązania możliwe do wprowadzenia do 2017 roku. Wyklucza to rzecz jasna podzespoły znane z flagowców i kosztowne/niemożliwe do wykonania technologie.

Osoby, których propozycje uzyskają najwięcej głosów, mogą otrzymać nagrody pieniężne, a także szansę na wyjazd do Las Vegas na przyszłoroczne targi elektroniki CES.

Źródło: Phonearena

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.