„Gdzie Jest Auto” – nowa usługa dla wszystkich abonentów Play

Opublikowano: 2015-02-16
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #pakiety / usługi #telefony / urządzenia

news-play-usługa-gdziejestautoPlay uruchomił nową usługę, umożliwiającą monitorowanie swojego samochodu i uzyskaniu wielu ciekawych informacji o nim za pomocą aplikacji m.in. na urządzenia mobilne.

Do działania usługi niezbędne jest zakupienie i montaż specjalnego lokalizatora GPS w gnieździe OBDII. Daje to natychmiastowy dostęp do wielu różnych danych i funkcji związanych ze sprawnym kontrolowaniem pojazdu, w tym np. jego aktualnego położenia. Wszystko odbywa się poprzez aplikację na Androida, iOS, Windows Phone lub przez stronę WWW.

„Gdzie Jest Auto” umożliwia:
– szybkie zlokalizowanie samochodu
– ustalenie ograniczenia prędkości, gdy ktoś inny korzysta z pojazdu (otrzymuje się powiadomienie, jeśli zostanie ona przekroczona)
– otrzymywanie informacji w przypadku próby kradzieży lub odholowania samochodu
– stworzenie archiwum swoich podróży, czyli miejsc, które się odwiedzało
– informowanie bliskich o aktualnym położeniu, w jakim kierowca się znajduje

Usługa dostępna jest dla wszystkich abonentów Play (także dla Play na Kartę i Play Internet), a jej koszt wynosi 4.92 zł tygodniowo. Jednorazowy koszt urządzenia GPS to 299 zł. Jednocześnie, przez pierwsze dwa tygodnie można testować usługę za darmo. Jeśli nie spełni ona oczekiwań, urządzenie można zwrócić w ciągu 14 dni od daty zakupu.

Regulamin usługi „Gdzie jest Auto” dla abonentów Play (Postpaid/Prepaid/Mix).

Więcej informacji dotyczących nowej usługi można znaleźć pod tym adresem.

Źródło: Play

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.