„Jak w kraju” - Tańsze połączenia i SMS-y w roamingu Nju Mobile

Opublikowano: 2015-03-23
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #pakiety / usługi

news-njumobile-usługa-roamingO dziś abonenci Nju Mobile korzystający z oferty „Nju z rachunkiem” mogą aktywnie korzystać z telefonu również za granicą. Nowa usługa obniża ceny za połączenia i SMS-y w roamingu.

W ramach usługi „Jak w kraju” abonent otrzymuje niższe ceny za połączenia wychodzące i przychodzące (19 groszy/minuta) oraz obniżony do 9 groszy koszt za SMS-a. Ceny te obowiązują w krajach Strefy 1, czyli Unii Europejskiej. W zależności od potrzeb można wybrać jedną z trzech opcji: „jak w kraju na 3 dni”, „jak w kraju na 7 dni” oraz „jak w kraju na 14 dni”.

news-njumobile-jak_w_kraju-cennikUsługę można aktywować na kilka sposobów:

  • Wysyłać SMS z prawidłową komendą dla wybranej opcji usługi wskazaną w tabeli pod numer 80255 (SMS wysłany pod numer 80255 w Polsce jest bezpłatny, natomiast za granicą koszt jest zgodny z cennikiem usług w roamingu).
  • Wybrać odpowiednią opcję po zalogowaniu się na stronę www.njumobile.pl/mojekonto
  • Skontaktować się z konsultantem Nju Mobile pod numerem *620 (koszt połączenia zgodny z cennikiem)

Zostaje ona włączona w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zlecenia, a o jej aktywacji użytkownik zostanie powiadomiony SMS-em.

Regulamin usługi “Jak w kraju” w ofercie Nju z rachunkiem.

Źródło: Orange

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.