Poradniki - Poradniki telefonów

Trafiłeś do działu poradników. Znajdziesz w nim przydatne rady, podpowiedzi i opisy dotyczące obsługi telefonów, tabletów, usług telekomunikacyjnych i wielu więcej. Wszystko napisane prostym, nietechnicznym językiem tak, by nawet osoba z ograniczoną wiedzą w tej dziedzinie je zrozumiała. Artykuły podzielono tematycznie:

Poradniki usług telekomunikacyjnych dotyczą m.in. zagadnień związanych z operatorami, wyborem oferty oraz sposobów na obniżenie kosztów korzystania z telefonu.
Poradniki telefonów, czyli czym się kierować podczas wyboru komórki lub smartfona, podstawowe ustawienia, obsługa funkcji i wiele innych, przydatnych kwestii.
Poradniki tabletów to zbiór artykułów dotyczących wyboru, zastosowań i obsługi tego typu urządzeń.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszym rozbudowanym słownikiem trudnych pojęć, dzięki któremu jeszcze lepiej odnajdziesz się w gąszczu informacji związanym z rynkiem telekomunikacyjnym. Jest on zawsze dostępny w żółtej zakładce po prawej stronie.
Jakie są wady smartfonów? Czy telefony z QWERTY mają dużo zalet? Dowiedz się, na co zwracać uwagę porównując specyfikacje oraz rożne cechy telefonów.
Android czy Windows Phone? Z NFC czy bez? Wersja LTE czy 3G? Sprawdź, co Twój smartfon powinien mieć, żeby był idealny dla Ciebie!
Powodów, żeby korzystać z Internetu w telefonie jest o wiele więcej niż sądzisz. Przeczytaj jak telefon może ułatwić i urozmaicić Twoje życie!
Telefon dla babci, niespodzianka dla dziecka, a może prezent dla dziewczyny? Dowiedz się jakie urządzenie spełni oczekiwania przyszłego użytkownika.
Wkrótce pojawią się tu kolejne poradniki dla początkujących!
Wkrótce pojawią się tu poradniki dla wprawionych!
Już wkrótce pojawi się tu najlepszy polski poradnik dotyczący Androida
Już wkrótce pojawi się tu najlepszy polski poradnik dotyczący iOS.
Już wkrótce pojawi się tu najlepszy polski poradnik dotyczący Windows Phone.
Bloatware? Root? UMTS? W świecie telekomunikacyji jest sporo trudnych pojęć. Dzięki naszym definicjom zrozumiesz je wszystkie.

  • Dla początkujących

  • Dla wprawionych

  • O systemach operacyjnych

  • Słownik pojęć telekomunikacyjnych