Zestawienie i analizy ofert operatorów

Trafiłeś do internetowej Mekki polskich ofert telefonii komórkowej. Znajdziesz tu zestawienia niemal wszystkich abonamentów, mixów oraz prepaidów oferowanych przez rodzimych operatorów. Poza dokładną analizą w postaci przejrzystej tabelki, każda oferta została dokładnie zrecenzowana przez Teleguru. Dzieki temu nie zaskoczą Cię haczyki, ukryte koszty oraz niemiłe niespodzianki! Na polskim rynku natknąć się można na trzy rodzaje ofert:

Abonamenty (postpaid) - zobowiązanie wobec operatora, które w zamian za comiesięczne opłaty zapewnia dostęp do usług telekomunikacyjnych oraz oferty adekwatnej do uiszczanej kwoty. Operatorzy często przy podpisywaniu umowy oferują telefony w obniżonych cenach.

Mixy – rodzaj zobowiązania, które nakłada obowiązek doładowania konta określoną liczbę cykli kwotą minimalną. Klient rozliczany jest ze środków na koncie w sposób podobny do oferty na kartę. Dodatkową zaletą mixów jest możliwość nabycia urządzenia wraz z umową w promocyjnej cenie.

Prepaidy - popularna oferta "na kartę", która nie zobowiązuje do regularnego opłacania usług telekomunikacyjnych. Po wpłaceniu pewnej kwoty jest ona wykorzystywana podczas wykonywania połączeń wychodzących, korzystania z Internetu lub pisania SMS-ów.
19_01_full Image Banner 750 x 200