Zestawienie i analizy ofert operatorów - Mixy

Trafiłeś do internetowej Mekki polskich ofert telefonii komórkowej. Znajdziesz tu zestawienia niemal wszystkich abonamentów, mixów oraz prepaidów oferowanych przez rodzimych operatorów. Poza dokładną analizą w postaci przejrzystej tabelki, każda oferta została dokładnie zrecenzowana przez Teleguru. Dzieki temu nie zaskoczą Cię haczyki, ukryte koszty oraz niemiłe niespodzianki! Na polskim rynku natknąć się można na trzy rodzaje ofert:

Abonamenty (postpaid) - zobowiązanie wobec operatora, które w zamian za comiesięczne opłaty zapewnia dostęp do usług telekomunikacyjnych oraz oferty adekwatnej do uiszczanej kwoty. Operatorzy często przy podpisywaniu umowy oferują telefony w obniżonych cenach.

Mixy – rodzaj zobowiązania, które nakłada obowiązek doładowania konta określoną liczbę cykli kwotą minimalną. Klient rozliczany jest ze środków na koncie w sposób podobny do oferty na kartę. Dodatkową zaletą mixów jest możliwość nabycia urządzenia wraz z umową w promocyjnej cenie.

Prepaidy - popularna oferta "na kartę", która nie zobowiązuje do regularnego opłacania usług telekomunikacyjnych. Po wpłaceniu pewnej kwoty jest ona wykorzystywana podczas wykonywania połączeń wychodzących, korzystania z Internetu lub pisania SMS-ów.
Czy to jeszcze mix, czy już abonament? Trudno to jednoznacznie stwierdzić. Bezsprzecznie kuszą jednak darmowe SMS-y do wszystkich oraz pakiety minut.
Czy istnieje idealne połączenie karty z abonamentem? 6 różnych taryf, które można dowolnie zmieniać i telefon za zeta - mix nad mixami!
Czy oferta z czasów Idei ma szansę odnaleźć się w dzisiejszym świecie? Minuty i pakiet złotówek za każde doładowanie, to tylko niektóre zalety tego seniora.
Szczypta nielimitowanych usług, łyżka Internetu oraz odrobina minut, wszystko pomieszane i podane razem z telefonem w promocyjnej cenie.
Darmowe minuty, SMS-y i MMS-y oraz ogromne pakiety internetowe, a do tego tańsze urządzenie na start – trzyletnia, fioletowa umowa skusi niejedną osobę.
Pudełeczko powiedz przecie co dla dziecka zmiksujecie? Gigabajtów i wiadomości bez liku, a do tego paczki minut z gadżetami i nowym smartfonem podane!
Szukasz darmowych SMS-ów i gigabajtów z dodatkowymi prezentami dla dziecka, ale upatrzony telefon jest za drogi? Sprawdź trzyletnią wersję popularnej oferty!
Oferta przygotowana przez zbereźnego pluszaka. Pomimo kontrowersyjnej postaci miśka, który budzi mieszane uczucia, należy ona do najlepszych w swoim rodzaju.
Pluszowy niedźwiadek, który zachęca do skorzystania z 3-letniej oferty Plush może nie jest śmieszny dla wszystkich, jednak oferta nie jest żartem lecz solidną propozycją.
Kabaret Mumio i zabawa językiem w magiczny sposób kiedyś przekonywały tysięcy Polaków do ofert Mixplusa. Nowy Plus mix 7 kusi m.in. darmowymi minutami do wszystkich sieci.
Niezależnie od pory roku każdy lubi dostawać jednak prezenty, o czym pamiętał Plus oferując liczne pakiety dla fanów gadania, surfowania i mistrzów SMS-owania.
Dwa w jednym, trzy w jednym, a może wszystko naraz? Wybierasz czego potrzebujesz - Internet, nielimitowane SMS-y, darmowe rozmowy wewnątrz sieci, a wszystko to w rozsądnej ce...
Tańszy telefon na start w zamian za dłuższą ofertę? Do tego nielimitowane SMS-y do wszystkich, Internet i nawigacja. Tylko skakać z radości!
Wybrany telefon jest za drogi? Chciałbyś zakupić go w taniej, a do tego skorzystać z JUMP Mix? Wybierz wersję oferty z tańszym telefonem!
Możesz być jak Robert Lewandowski i tak jak on korzystać z nielimitowanych SMS-ów w Mixie. Do tego obsługa LTE sprawi, że Internet będzie szybki.
Coś dla tych, którzy cenią sobie prostotę i tradycyjne mixy. Do tego wariant elastycznej umowy, atrakcyjne telefony oraz możliwość automatycznego doładowania.
Dowód na to, że atrakcyjny mix wcale nie musi być oferowany z telefonem w promocyjnej cenie. W końcu, nie każdy operator daje aż 450 lub 900 zł w bonusach!
Dwa w jednym, trzy w jednym, a może wszystko naraz? Ty wybierasz czego potrzebujesz - Internet, nielimitowane SMS-y, darmowe rozmowy wewnątrz sieci, a wszystko to w rozsądnej...
Gwiazdkowy mix, czyli ładne opakowanie dla dzieci i pakiet dodatkowych usług dla rodziców. Do tego spory wybór telefonów wysypujący się z mikołajowego worka.
Usługa „Bezpieczny Internet”, chroniąca przed wysokimi opłatami za transmisję danych, zmiksowana przez Bednarka w rytmach reggae z niskimi cenami telefonów.
Mix niskich cen telefonów i możliwości wyboru pakietu podstawowego, z dodatkowym bonusem w postaci ochrony przed wysokimi opłatami za transmisję danych.
Czyli standardowa Formuła Mix na internetowych sterydach. Do tego możliwość kupna telefonu w promocyjnej cenie i atrakcyjne usługi dodatkowe.
Archiwalna oferta mix, która nie jest już oferowana przez Plus nowym klientom.
Archiwalna oferta mix, która nie jest już oferowana przez Plus nowym klientom.
Archiwalna oferta mix, która nie jest już oferowana przez Plus nowym klientom.
Archiwalna oferta mix, która nie jest już oferowana przez Plus nowym klientom.
Archiwalna oferta mix, która nie jest już oferowana przez Plusa nowym klientom.
Archiwalna oferta mix, która nie jest już oferowana przez T-Mobile nowym klientom.
Archiwalna oferta mix, która nie jest już oferowana przez T-Mobile nowym klientom.
Archiwalna oferta mix, która nie jest już oferowana przez T-Mobile nowym klientom.
Archiwalna oferta mix, która nie jest już oferowana przez T-Mobile nowym klientom.
Archiwalna oferta mix, która nie jest już oferowana przez Plusa nowym klientom.
Archiwalna oferta mix, która nie jest już oferowana przez Orange nowym klientom.

  • Orange

  • Play

  • Plus

  • T-Mobile

  • Archiwalne oferty
grudzien_simo3