Zestawienie i analizy ofert operatorów - Prepaidy (na kartę)

Trafiłeś do internetowej Mekki polskich ofert telefonii komórkowej. Znajdziesz tu zestawienia niemal wszystkich abonamentów, mixów oraz prepaidów oferowanych przez rodzimych operatorów. Poza dokładną analizą w postaci przejrzystej tabelki, każda oferta została dokładnie zrecenzowana przez Teleguru. Dzieki temu nie zaskoczą Cię haczyki, ukryte koszty oraz niemiłe niespodzianki! Na polskim rynku natknąć się można na trzy rodzaje ofert:

Abonamenty (postpaid) - zobowiązanie wobec operatora, które w zamian za comiesięczne opłaty zapewnia dostęp do usług telekomunikacyjnych oraz oferty adekwatnej do uiszczanej kwoty. Operatorzy często przy podpisywaniu umowy oferują telefony w obniżonych cenach.

Mixy – rodzaj zobowiązania, które nakłada obowiązek doładowania konta określoną liczbę cykli kwotą minimalną. Klient rozliczany jest ze środków na koncie w sposób podobny do oferty na kartę. Dodatkową zaletą mixów jest możliwość nabycia urządzenia wraz z umową w promocyjnej cenie.

Prepaidy - popularna oferta "na kartę", która nie zobowiązuje do regularnego opłacania usług telekomunikacyjnych. Po wpłaceniu pewnej kwoty jest ona wykorzystywana podczas wykonywania połączeń wychodzących, korzystania z Internetu lub pisania SMS-ów.
Konto ważne przez rok, automatyczne odnawianie pakietów, a nawet połączenia i SMS-y w sieci Orange, gdy brak środków na koncie? Yes, oczywiście!
Dodatkowe paczki Internetu po każdym doładowanie oraz długi okres ważność pakietów. Czy ta oferta daje jednak wolność swobodnego korzystania z Internetu?
Rozsądne połączenie internetowej oferty na kartę z klasycznym prepaidem? W końcu, nie zawsze jest tak, że gdy coś jest do wszystkiego, to jest do niczego.
Bezpieczna oferta na niebezpieczne czasy stworzona specjalnie z myślą o naszych pociechach. Duże internetowe bonusy dla dzieci i pakiety ochronne dla ich rodziców.
Starsza i ”jedyna” w swoim rodzaju oferta na rynku. Charakterystyczne bonusy za doładowania z minutami lub SMS-ami w Orange oraz dodatkowe pakiety usług.
Kiedyś bardzo POP-ularna oferta „pomarańczowego” operatora, dzisiaj głównie wzbudzająca sentyment użytkowników. Jednak ogromny wybór pakietów potrafi nadal k...
Doładowujesz konto rzadko, ale większą kwotą? Nie przeszkadza Ci kontrolowanie stanu i ważności pakietów? W takim razie Nowe Orange Go to oferta dla Ciebie!
Proste, przejrzyste zasady – nielimitowane darmowe połączenia i SMS-y w Play w ramach zobowiązania. I to bez konieczności aktywowania czegokolwiek!
Lasery, tańce muzyka i kula disco, czyli 4 w 1. Czy oferta Play przekona do siebie kogokolwiek, poza Margaret i Dawidem Podsiadło?
Oferta 29 zł w Play to kontrola wydatków i możliwość dokupienia atrakcyjnych pakietów internetowych.
Prosta oferta, która nie zaskoczy ukrytymi opłatami. Są tu spore pakiety internetowe, bonusy za doładowania oraz usługi obniżające koszty.
Bonusy, bonusy i jeszcze raz bonusy! Każde doładowanie niesie ze sobą więcej megabajtów, a do tego atrakcyjny cennik zapewni wolność nie tylko w wirtualnej sieci.
Katarzyna Bujakiewicz i Święty Mikołaj promują Junior Boxa. Czy oferta z telefonem i pakietem gadżetów jest faktycznie prezentem, o którym marzą najmłodsi?
Mało dzwonisz i SMS-ujesz? Rzadko doładowujesz konto? Jeśli odpowiedź na nawet jedno z powyższych pytań jest twierdząca, to ta oferta jest dla Ciebie.
Oferta Internetu na kartę, która została zastąpiona z Play Internet na kartę.
Gratka dla fanów ofert prepaid, które zapewniają nielimitowane darmowe usługi bez konieczności kontrolowania pakietów.
Plushowa rewolucja wśród ofert na kartę Plusa i jedna z najtańszych propozycji zapewniająca darmowe nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci.
Czegóż więcej może chcieć fan mobilnego Internetu na kartę? Oferta lidera technologii LTE poparta dużymi pakietami za doładowania i bardzo niskimi stawkami za 1 MB.
Mniej wydawaj na doładowania i oszczędzaj więcej. To możliwe w ofercie gwarantującej rok ważności połączeń wychodzących po zasileniu konta!
Twoja druga połówka jest w Plusie? A może rodzina? W takim razie powinny Cię zainteresować liczne pakiety obniżające koszty usług w Plusie, dostępne dla tej oferty.
Tanie SMS-y do wszystkich sieci oraz atrakcyjne pakiety internetowe to sposoby Plusa na przekonanie do swojej oferty użytkowników smartfonów.
Im wyższa kwota doładowania, tym niższe opłaty za rozmowy i SMS-y. Proste? Taka właśnie jest niniejsza oferta Plusa.
Kultowa oferta, która zapisała się w historii polskiej telekomunikacji takimi klasykami, jak Trubodymoman lub bezendu.
Wbrew nazwie to starsza oferta, która została wyparta przez taryfy Więcej. Nadal jednak ma zwolenników dzięki licznym pakietom usług i klasycznemu podejściu do idei prepaid.
Wolisz dzwonić i wysyłać SMS-y bez limitów do wszystkich sieci, niż korzystać z Internetu? Wskocz! do nowej taryfy – tu nie musisz nawet kontrolować stanu pakietów.
Gratka z czasów Ery dla maniaków korzystania z mobilnego Internetu bez umów i faktur. To tutaj za doładowanie dostaniesz dodatkowe pakiety gigabajtów
Brak środków na koncie? Nie szkodzi, nadal możesz za frii dzwonić i wysyłać SMS-y, a po aktywacji dodatkowego pakietu bezpłatnie skorzystasz z Internetu.
Liczne pakiety minut i SMS-ów do T-Mobile, które można ze sobą łączyć? Jeśli potrafisz wybrać korzystny dla siebie pakiet z gąszcza innych, to znalazłeś swą taryfę.
Kiedyś gorąca oferta Ery, czy nadal rozgrzewa dzisiaj? Ogromny wybór pakietów i usług dodatkowych, czyli coś dla osób, które lubią decydować dosłownie o wszystkim.
Dla młodych duchem realny świat nie istnieje bez Internetu. Doskonale wie o tym Heyah i dlatego przygotowała SmartfoNOWĄ ofertę z gigantycznymi paczkami danych!
Masz znajomych w Heyah? Za 28 gr dziennie zadzwonisz bez ograniczeń do Heyah i T-Mobile, wyślesz SMS-y do wszystkich sieci i skorzystasz z bezpłatnego Internetu do 50 MB.
Wolisz dzwonić i wysyłać SMS-y bez limitów do wszystkich sieci, niż korzystać z Internetu? Wskocz! do nowej taryfy – tu nie musisz nawet kontrolować stanu pakietów.
Nie odrywasz palców od klawiatury? Tutaj znajdziesz bezpłatne SMS-y wewnątrz sieci i tanie SMS-y do krajów Unii. Oczywiście, są też darmowe połączenia z numerami w Heyah.
Jeśli chcesz mieć kontrolę nad rachunkami, to w tej taryfie umożliwią Ci to pakiety usług. Ich aktywacja obniży koszty rozmów lub wysyłania SMS-ów.
Zachęcająco brzmiąca oferta, sugerująca swobodę korzystania i ponoszenie niedużych kosztów. Ulegliście sile perswazji reklamowego kartofelka?
Red Bull dodaje skrzydeł, a poza tym Dzień bez limitu za każdy kod z puszki napoju energetyzującego. To Adama Małysza już przekonało do tej niestandardowej ...
Red Bull to nie tylko napój, Formuła 1 lub sporty ekstremalne, ale też atrakcyjna oferta na kartę z pakietami internetowymi za doładowania oraz tanimi SMS-ami.
Brytyjski operator rozkręcił imprezę, która powinna zainteresować każdego. Biorą udział m.in. darmowe rozmowy, SMS-y, bardzo dużo Internetu i wiele dodatkowych bonusów!
Niemożliwe, że tak kusząca oferta z darmowymi rozmowami i SMS-ami do wszystkich może być dziewicą…
Oferta dla fanów mieczy, tarcz (i miodu pitnego), a także pokaźnych pakietów SMS-ów, darmowych rozmów wewnątrz sieci oraz Internetu w zamian za doładowania.
Wikingowie nie odpuszczają i tym razem zaatakowali Internet! Przyłącz się do nich i wraz z atrakcyjnymi pakietami danych podbij wirtualną sieć!

  • Orange

  • Play

  • Plus

  • T-Mobile

  • Heyah

  • Nju Mobile

  • Red Bull Mobile

  • Virgin Mobile

  • Mobile Vikings
19_01_full Image Banner 750 x 200