Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Analizy

Analiza Nowy Plush na kartę

Tak tanio jeszcze nie było! Tanie pakiety dodatkowe i pakiety łączone. Rozmowy i SMS-y bez limitu, a do tego nawet 10 GB internetu i darmowy transfer na korzystanie z wybranych mediów społecznościowych. A do tego bonusy za przeniesienie numeru  od innego operatora. Czy marzenia o tanich i porządnych ofert na kartę stają się rzeczywistością?

Charakterystyka taryfy Nowy Plush

Nowy Plush jako samodzielna taryfa to jedynie możliwość wykonywania płatnych połączeń (29 gr za minutę), wysyłania SMS-ów i MM-ów (29 gr za wysłanie SMS-a lub MMS-a) i korzystania z internetu w telefonie (19 gr za 1 MB transferu danych).

To nie wszystko! Gdyby operator poprzestał na takiej formule taryfy to nieliczni skusiliby się na skorzystanie z niej. Dlatego PLUSH przygotował bogaty pakiet usług dodatkowych, a co ważne także pakietów łączonych (rozmowy, SMS-y, MMS-y i internet).

Aby skorzystać z taryfy Nowy Plush wystarczy kupić starter  i zarejestrować numeru operatora lub, w przypadku posiadania numeru w PLUSH, wpisać krótki kod *147*23#, żeby skorzystać z taryfy Nowy Plush.

Pakiety łączone

PLUSH przygotował 3 pakiety do wyboru. Wszystkie ważne są przez 30 dni i odnawiają się automatycznie na kolejne okresy:

plush

pakiet 10 zł z nielimitowanymi SMS-ami i MMS-ami, 1 GB internetu i bezpłatnym transferem na korzystanie z aplikacji Facebook. Pakiet można aktywować na kilka sposobów: krótkim kodem *136*11*02#, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta pod numerem 601102601 lub przez Mobilny Plus Online. Sprawdzenie stanu usługi następuje po wpisaniu krótkiego kodu *136#. Natomiast promocję wyłącza się w następujące sposoby: krótkim kodem *136*00*02#, kontaktując się Działem Obsługi Klienta pod numerem 601102601 lub po zalogowaniu się do Mobilnego Plus Online i wybraniu odpowiedniej opcji;

pakiet 20 zł, w skład którego wchodzą nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, 3 GB internetu i bezpłatny transfer na korzystanie z aplikacji Facebook. Pakiet uruchamia się na kilka z możliwych sposobów: krótkim kodem*136*11*04#, dzwoniąc do Działem Obsługi Klienta pod numerem 601102601 lub logując się do Mobilnego Plus Online i wybierając odpowiednią opcję. Stan usługi klient sprawdzi za pomocą krótkiego kodu *136#. Pakiet 20 zł można dezaktywować w wybrany sposób: krótkim kodem *136*00*04#, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta pod numerem 601102601 lub logując się na Mobilny Plus Online i zaznaczyć odpowiednią opcję.

pakiet 25 zł, w którym klient skorzysta z nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych, 10 GB internetu oraz bezpłatny transfer na korzystanie z aplikacji: Facebook, Messenger, Instagram i WhatsApp.  Włączenie pakietu następuje po: wpisaniu krótkiego kodu *136*11*07#, kontakcie z Działem Obsługi Klienta lub po zalogowaniu i wybraniu odpowiedniej opcji w Mobilnym Plus Online.

W porównaniu z ofertami innych operatorów pakiety PLUSHA wydają się być jednymi z najbardziej atrakcyjnymi na rynku. Dla przykładu, w nju mobile za wszystko bez limitu i 10 GB internetu zapłaci już 29 zł, niewiele więcej, ale zawsze to oszczędność 4 zł miesięcznie, co daje dodatkowe doładowanie raz na pół roku. W Virgin Mobile również za 29 zł w pakiecie #BEZLIMITU klient otrzyma wszystko bez limitu i 10 GB internetu. Oferty są prawie identyczne, ale po co przepłacać nawet 4 zł za taką samą ilość usług.

Natomiast, pakiet za 20 zł to już zdecydowanie za mało, gdyż w cenie 20 zł np. w lajt mobile klient wykupi Pakiet Studencki” i skorzysta ze wszystkiego bez limitu i 10 GB internetu.

Pakiety dodatkowe

Klienci PLUSH mają także możliwość skorzystania z pakietów dodatkowych, niezależnie od innych posiadanych pakietów cyklicznych lub ich braku.

Jakie pakiety udostępnia PLUSH?:

– rok ważności konta uruchamiany krótkim kodem: *136*11*10#. Usługa jest bezpłatna.

– pakiet YouTube, czyli darmowy transfer internetu na korzystane z aplikacji YouTube aktywowany kodem *121*11*01#. Dla użytkowników pakietów łączonych pakiet będzie bezpłatny przez miesiąc, potem każdorazowa opłata za pakiet wyniesie 5 zł. Użytkownicy nie korzystający z pakietów łączonych nie otrzymają bezpłatnego miesiąca i zapłacą 5 zł od początku uruchomienia usługi.

Klienci PLUSH mają także możliwość skorzystania z pakietów dodatkowych, niezależnie od innych posiadanych pakietów cyklicznych lub ich braku.

Jakie pakiety udostępnia PLUSH?:

– rok ważności konta uruchamiany krótkim kodem: *136*11*10#. Usługa jest bezpłatna.

– pakiet YouTube, czyli darmowy transfer internetu na korzystane z aplikacji YouTube aktywowany kodem *121*11*01#. Dla użytkowników pakietów łączonych pakiet będzie bezpłatny przez miesiąc, potem każdorazowa opłata za pakiet wyniesie 5 zł. Użytkownicy nie korzystający z pakietów łączonych nie otrzymają bezpłatnego miesiąca i zapłacą 5 zł od początku uruchomienia usługi.

Jeszcze więcej internetu

Przy każdym doładowaniu konta klient otrzyma dodatkowy transfer internetu, a co ciekawe także dodatkowy darmowy transfer na korzystanie z wybranych aplikacji mediów społecznościowych:

więcej gb

Przeniesienie numeru od innego operatora

Na przenoszących numer czeka niespodzianka w postaci oszczędności przez 3 miesiące w kwocie 10 zł, 20 zł lub 37,50 zł, w zależności od wybranego pakietu. Warunkiem otrzymania bonusu jest przeniesienie numeru od innego operatora i wykupienie jednego z pakietów łączonych za 10, 20 lub 25 zł. Wtedy operator udzieli klientowi rabatu na 3 pierwsze miesiące korzystania z taryfy.

Przeniesienie numeru do PLUSH-a  jest bardzo proste:

przeniesienie numeru PLUSH

 

Doładowania i ważność konta

W zależności od kwoty doładowania konto na połączenia wychodzące będzie ważne od 5 do 180 dni.

ważność konta

Konto doładować można na kilka sposobów:

– z telefonu na abonament PLUSH lub Plus;

– kupując kartę zdrapkę, wydruk z terminala;

– w bankomacie (również Plus Banku);

– płacąc gotówką lub kartą w specjalnie oznaczonych punktach sprzedaży.

Podsumowanie

Oferta PLUSH – a jest jedną z najatrakcyjniejszych na rynku. Pakiety, zarówno łączone, jak i pojedyncze są atrakcyjne cenowo i pakietowo. Ogromnym plusem jest połączenie kilku usług w jeden pakiet, co zaoszczędza czas i pieniądze klienta. Dla porównania w taryfach Orange YES (https://teleguru.pl/oferty/orange-yes/) czy Frii na kartę od T-Mobile (https://teleguru.pl/analizy/frii-na-karte/) klient sam wybiera poszczególne pakiety, co okazuje się kosztowne i  zmusza klienta do poświęcenia czasu na wyszukiwanie ofert na stronach operatorów, co nie zawsze jest dla klienta wygodne.

Back to top button