Analizy

Analiza Nowy Plush na kartę

Tak tanio jeszcze nie było! Tanie pakiety dodatkowe i pakiety łączone. Rozmowy i SMS-y bez limitu, a do tego nawet 10 GB internetu i darmowy transfer na korzystanie z wybranych mediów społecznościowych. A do tego bonusy za przeniesienie numeru  od innego operatora. Czy marzenia o tanich i porządnych ofert na kartę stają się rzeczywistością?

Charakterystyka taryfy Nowy Plush

Nowy Plush jako samodzielna taryfa to jedynie możliwość wykonywania płatnych połączeń (29 gr za minutę), wysyłania SMS-ów i MM-ów (29 gr za wysłanie SMS-a lub MMS-a) i korzystania z internetu w telefonie (19 gr za 1 MB transferu danych).

To nie wszystko! Gdyby operator poprzestał na takiej formule taryfy to nieliczni skusiliby się na skorzystanie z niej. Dlatego PLUSH przygotował bogaty pakiet usług dodatkowych, a co ważne także pakietów łączonych (rozmowy, SMS-y, MMS-y i internet).

Aby skorzystać z taryfy Nowy Plush wystarczy kupić starter  i zarejestrować numeru operatora lub, w przypadku posiadania numeru w PLUSH, wpisać krótki kod *147*23#, żeby skorzystać z taryfy Nowy Plush.

Pakiety łączone

PLUSH przygotował 3 pakiety do wyboru. Wszystkie ważne są przez 30 dni i odnawiają się automatycznie na kolejne okresy:

plush

pakiet 10 zł z nielimitowanymi SMS-ami i MMS-ami, 1 GB internetu i bezpłatnym transferem na korzystanie z aplikacji Facebook. Pakiet można aktywować na kilka sposobów: krótkim kodem *136*11*02#, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta pod numerem 601102601 lub przez Mobilny Plus Online. Sprawdzenie stanu usługi następuje po wpisaniu krótkiego kodu *136#. Natomiast promocję wyłącza się w następujące sposoby: krótkim kodem *136*00*02#, kontaktując się Działem Obsługi Klienta pod numerem 601102601 lub po zalogowaniu się do Mobilnego Plus Online i wybraniu odpowiedniej opcji;

pakiet 20 zł, w skład którego wchodzą nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, 3 GB internetu i bezpłatny transfer na korzystanie z aplikacji Facebook. Pakiet uruchamia się na kilka z możliwych sposobów: krótkim kodem*136*11*04#, dzwoniąc do Działem Obsługi Klienta pod numerem 601102601 lub logując się do Mobilnego Plus Online i wybierając odpowiednią opcję. Stan usługi klient sprawdzi za pomocą krótkiego kodu *136#. Pakiet 20 zł można dezaktywować w wybrany sposób: krótkim kodem *136*00*04#, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta pod numerem 601102601 lub logując się na Mobilny Plus Online i zaznaczyć odpowiednią opcję.

pakiet 25 zł, w którym klient skorzysta z nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych, 10 GB internetu oraz bezpłatny transfer na korzystanie z aplikacji: Facebook, Messenger, Instagram i WhatsApp.  Włączenie pakietu następuje po: wpisaniu krótkiego kodu *136*11*07#, kontakcie z Działem Obsługi Klienta lub po zalogowaniu i wybraniu odpowiedniej opcji w Mobilnym Plus Online.

W porównaniu z ofertami innych operatorów pakiety PLUSHA wydają się być jednymi z najbardziej atrakcyjnymi na rynku. Dla przykładu, w nju mobile za wszystko bez limitu i 10 GB internetu zapłaci już 29 zł, niewiele więcej, ale zawsze to oszczędność 4 zł miesięcznie, co daje dodatkowe doładowanie raz na pół roku. W Virgin Mobile również za 29 zł w pakiecie #BEZLIMITU klient otrzyma wszystko bez limitu i 10 GB internetu. Oferty są prawie identyczne, ale po co przepłacać nawet 4 zł za taką samą ilość usług.

Natomiast, pakiet za 20 zł to już zdecydowanie za mało, gdyż w cenie 20 zł np. w lajt mobile klient wykupi Pakiet Studencki” i skorzysta ze wszystkiego bez limitu i 10 GB internetu.

Pakiety dodatkowe

Klienci PLUSH mają także możliwość skorzystania z pakietów dodatkowych, niezależnie od innych posiadanych pakietów cyklicznych lub ich braku.

Jakie pakiety udostępnia PLUSH?:

– rok ważności konta uruchamiany krótkim kodem: *136*11*10#. Usługa jest bezpłatna.

– pakiet YouTube, czyli darmowy transfer internetu na korzystane z aplikacji YouTube aktywowany kodem *121*11*01#. Dla użytkowników pakietów łączonych pakiet będzie bezpłatny przez miesiąc, potem każdorazowa opłata za pakiet wyniesie 5 zł. Użytkownicy nie korzystający z pakietów łączonych nie otrzymają bezpłatnego miesiąca i zapłacą 5 zł od początku uruchomienia usługi.

Klienci PLUSH mają także możliwość skorzystania z pakietów dodatkowych, niezależnie od innych posiadanych pakietów cyklicznych lub ich braku.

Jakie pakiety udostępnia PLUSH?:

– rok ważności konta uruchamiany krótkim kodem: *136*11*10#. Usługa jest bezpłatna.

– pakiet YouTube, czyli darmowy transfer internetu na korzystane z aplikacji YouTube aktywowany kodem *121*11*01#. Dla użytkowników pakietów łączonych pakiet będzie bezpłatny przez miesiąc, potem każdorazowa opłata za pakiet wyniesie 5 zł. Użytkownicy nie korzystający z pakietów łączonych nie otrzymają bezpłatnego miesiąca i zapłacą 5 zł od początku uruchomienia usługi.

Jeszcze więcej internetu

Przy każdym doładowaniu konta klient otrzyma dodatkowy transfer internetu, a co ciekawe także dodatkowy darmowy transfer na korzystanie z wybranych aplikacji mediów społecznościowych:

więcej gb

Przeniesienie numeru od innego operatora

Na przenoszących numer czeka niespodzianka w postaci oszczędności przez 3 miesiące w kwocie 10 zł, 20 zł lub 37,50 zł, w zależności od wybranego pakietu. Warunkiem otrzymania bonusu jest przeniesienie numeru od innego operatora i wykupienie jednego z pakietów łączonych za 10, 20 lub 25 zł. Wtedy operator udzieli klientowi rabatu na 3 pierwsze miesiące korzystania z taryfy.

Przeniesienie numeru do PLUSH-a  jest bardzo proste:

przeniesienie numeru PLUSH

 

Doładowania i ważność konta

W zależności od kwoty doładowania konto na połączenia wychodzące będzie ważne od 5 do 180 dni.

ważność konta

Konto doładować można na kilka sposobów:

– z telefonu na abonament PLUSH lub Plus;

– kupując kartę zdrapkę, wydruk z terminala;

– w bankomacie (również Plus Banku);

– płacąc gotówką lub kartą w specjalnie oznaczonych punktach sprzedaży.

Podsumowanie

Oferta PLUSH – a jest jedną z najatrakcyjniejszych na rynku. Pakiety, zarówno łączone, jak i pojedyncze są atrakcyjne cenowo i pakietowo. Ogromnym plusem jest połączenie kilku usług w jeden pakiet, co zaoszczędza czas i pieniądze klienta. Dla porównania w taryfach Orange YES (https://teleguru.pl/oferty/orange-yes/) czy Frii na kartę od T-Mobile (https://teleguru.pl/analizy/frii-na-karte/) klient sam wybiera poszczególne pakiety, co okazuje się kosztowne i  zmusza klienta do poświęcenia czasu na wyszukiwanie ofert na stronach operatorów, co nie zawsze jest dla klienta wygodne.

Tagi

Monika Banecka

Gadżeciara, gaduła, geocacherka (lub jak kto woli opencacherka). Miłośniczka „jabłuszka” i IoS. Żadne racjonalne argumenty nie przemówią, żeby przeszła na stronę Androida (może nie do końca, bo ma tableta z zielonym robotem). Co dziwne, z czystej nieposkromionej ciekawości, testuje iphonową Siri zadając najgłupsze z możliwych pytań. I o dziwo, czasem otrzymuje zaskakujące odpowiedzi Niestety, Siri nie potrafi jeszcze odszyfrować miauczenia jej zwariowanego kota Hamaka Poważna Pani w pracy, a dla równowagi pozytywnie zakręcona dziewczyna w życiu prywatnym.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close