Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Analizy

Analiza oferty T-Mobile 1 bez limitu z telefonem

Wszystko bez limitu staje się już rzeczywistością. Dla miłośników korzystania ze wszystkich usług to ogromne udogodnienie, natomiast czy oferta bez limitu dla niekorzystających w pełni ze wszystkich usług operatora będzie atrakcyjna?

teaser_600x413

Charakterystyka T-Mobile 1 bez limitu z telefonem

Oferta T-Mobile 1 jest kierowana przede wszystkim do abonentów aktywnie korzystających ze wszystkich usług oferowanych przez operatora.

W ramach T-Mobile 1 zostały wprowadzone 3 warianty abonamentu z telefonem:

– T-Mobile 1 bez limitu za 80, 100, 120, 140, 160, 180 zł;

– 10 zł dla przenoszących numer za 70, 90, 100, 110, 130, 150, 170 zł;

– 4 miesiące za 1 zł dla klientów przenoszących numer w cenie 1 zł przez 4 miesiące, a następnie 80, 100, 120, 140, 160, 180 zł.

Przedstawione ceny abonamentów zawierają już rabat za udzielenie zgody marketingowej w wysokości 5 zł.

Kilka kwot podanych w abonamentach nie oznacza, że do każdej z nich przyporządkowany jest inny plan taryfowy. Ceny abonamentów w poszczególnych planach taryfowych są wybierane przez klienta, co oznacza, że im wyższy abonament zostanie wybrany, tym klient wpłaci niższą kwotę za telefon przy jego zakupie.

Umowa zawierana jest na 24 miesiące.

Przenoszący numer z innej sieci powinni także liczyć się z dodatkową opłatą za przyłączenie do sieci, czyli tzw. opłatę aktywacyjną w wysokości 49,90 zł.

T-Mobile 1 bez limitu z telefonem

W ramach abonamentu klient otrzyma:

– nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce oraz w roamingu w UE;

– nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w Polsce oraz w roamingu UE;

– internet bez limitu danych, w tym 3,1 GB w roamingu w UE. W rzeczywistości internet zwalnia po wykorzystaniu 10 GB transferu.

Jak prezentuje się oferta telefonów? Jak już zostało wspomniane, im wyższy abonament wybierze klient, tym mniej zapłaci za telefon na starcie, np. wybierając w najniższej ofercie za 80 zł telefon Huawei P10 Lite opłata przy podpisywaniu umowy wyniesie 349 zł, a w wersji za 140 zł jednorazowa opłata zmaleje do 1 zł. Przy droższych modelach takich jak Samsung Galaxy S8+ w zestawie z zegarkiem lub okularami VR  opłata przy abonamencie 80 zł wyniesie od 2509,01 zł do 2549,01 zł. Natomiast w najwyższym abonamencie za 180 zł za te same urządzenia abonent zapłaci od 1059 zł do 1099 zł.

Oznacza to, że np. w zobowiązaniu 80 zł z telefonem Huawei P10 lite klient zapłaci w skali 24 miesięcy około 95 zł miesięcznie, włączając koszt telefonu, a w abonamencie 140 zł koszt całkowity wyniesie 140,04 zł.

Czy cena abonamentu jest warta uwagi? Podobne abonamenty z telefonem posiada choćby Play w planie taryfowym Stan Nielimitowany SOLO z telefonem, gdzie przy umowie na 24 miesiące za 60 zł miesięcznie z jednorazową opłatą za Huawei P10 klient zapłaci za całość około 88 zł miesięcznie (istnieje też możliwość podwyższenia abonamentu czy Plus w abonamencie Ja+ za 59,99 zł z rozmowami do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowanymi SMS-ami i MMS-ami do wszystkich sieci komórkowych i 10 GB internetu oraz telefonem, np. Huawei P10 Lite za 1 zł na start i dodatkową opłatą miesięczną 48 zł – czyli miesięczny koszt abonamentu wyniesie około 108 zł.

Na rynku istnieje wiele podobnych ofert, więc najważniejszą kwestią będzie tutaj koszt wybranego urządzenia.

roaming-eu-t-mobile-2017-768x537

10 zł taniej dla przenoszących numer

Oferta pakietowa prezentuje się dokładnie tak jak w przypadku T-Mobile 1 z telefonem. Jedyną różnicą jest niższy, o 10 zł miesięcznie, abonament.

Operator również przewidział możliwość wybrania kwoty abonamentu. Ceny telefonów nie ulegają zmianie i są identyczne jak w T-Mobile 1 bez limitu z telefonem.

W porównaniu z ofertą T-Mobile 1 bez limitu klienci przenoszący numer zaoszczędzą 240 zł w skali 24 miesięcy, np. w wersji za 80 zł z Huawei P10 Lite abonament miesięczny wyniesie 85 zł.

Natomiast porównując propozycje innych operatorów można zauważyć, że np. opisany powyżej abonament Ja+ z telefonem dla abonentów przenoszących numer z innych sieci również został obniżony o 10 zł i całkowity koszt umowy z telefonem to 98 zł. Play posiada identyczną ofertę pakietową, natomiast oferuje dodatkowy okres za darmo do momentu przeniesienia numeru.

4 miesiące za 1 zł dla przenoszących numer

Kolejny wariant przygotowany dla przenoszących numer zawiera identyczne pakiety jak w powyższych ofertach.

Dodatkowym bonusem jest abonament za 1 zł przez 4 miesiące i o wiele korzystniejsze ceny telefonów, np. Huawei P10 Lite w abonamencie 80 zł będzie kosztował klienta tylko 1 zł. Podsumowując, całkowity koszt miesięczny z telefonem to około 67 zł.

Oferta T-Mobile dla przenoszących numer jest całkiem atrakcyjna i godna uwagi, chociażby ze względu na niższe ceny telefonów, co jest jednym z głównych kryteriów przy wyborze abonamentu z urządzeniem.

Pakiety dodatkowe

W ramach abonamentu klient otrzymuje za darmo usługi :

– SUPERNET SOCIAL & CHAT, która umożliwia korzystanie z ulubionych aplikacji społecznościowych bez pobierania transferu z pakietu abonamentowego;

– myDysk 25 GB  za darmo przez cały okres umowy;

– Bezpieczne surfowanie – czyli ochrona internetu i monitorowanie zagrożeń wirusami;

03_TM_Mobilizer_TT

Dodatkowo klient może wykupić następujące usługi:

– Dzieci w sieci za 4,99 zł miesięcznie – usługa ograniczająca dostęp do stron szkodliwych.

– SUPER NET VIDEO – DVD w cenie 5 zł miesięcznie – usługa umożliwia korzystanie z wybranych serwisów bez pobierania transferu z pakietu abonamentowego.

– ubezpieczenie urządzenia Basic  za 8,50 zł miesięcznie .

Podsumowanie

Oferta T-Mobile 1 Bez Limitu z telefonem jest jedną z wielu podobnych oferowanych na rynku. Zdecydowanym faworytem wśród jest plan taryfowy dla przenoszących numer z innej sieci „4 miesiące za 1 zł” z bardzo przystępnym cenowo abonamentem i o wiele tańszymi telefonami w porównaniu z pozostałymi planami taryfowymi T-Mobile 1 Bez Limitu.

Tagi

Powiązane Artykuły

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close