Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Analizy

Analiza oferty T-Mobile Video bez limitu danych

Nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, 5 lub 10 GB internetu, nielimitowany transfer na wybrane aplikacje, a do tego pakiet VIDEO w jakości DVD lub HD oraz atrakcyjne ceny telefonów. Czy cena i jakość świadczonych usług będą szły w parze? Czy oferta wyróżnia się na tle innych operatorów?

03_TM_Mobilizer_TT-1

Charakterystyka planu abonamentowego Oferta z Video bez limitu danych

Oferta bez limitu danych to 3 plany taryfowe: 2 z telefonem i 1 bez telefonu:

– Oferta Video bez limitu danych z telefonem w cenie 69,95 zł;

– Oferta Video bez limitu danych z telefonem za 99,95 zł;

– Oferta Video bez limitu danych bez telefonu za 49,95 zł.

Oferta abonamentów w Ofercie bez limitu danych dotyczy klientów wykupujących nowy numer, przenoszących numer z innej sieci lub migrujących z ofert na kartę.

Umowa na każdy z abonamentów trwa 24 miesiące.

W cenie abonamentów zawiera się rabat w wysokości 5 zł za zgodę na przetwarzanie danych do celów marketingowych.

Do pierwszego rachunku zostanie doliczona opłata aktywacyjna w wysokości 1 zł.

Oferta z Video bez limitu danych z telefonem 69,95 zł

W abonamencie 69,95 zł klient skorzysta z:

– nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w kraju i w roamingu w UE;

– nielimitowanych SMS-ów i MMS-ów do wszystkich sieci komórkowych w Polsce i w roamingu w UE;

– 5 GB internetu w kraju, w tym 2,55 GB transferu w roamingu w UE;

– pakiet VIDEO DVD bez limitu danych – dzięki pakietowi VIDEO DVD klient obejrzy video w jakości DVD bez pomniejszania  pakietu danych w abonamencie: YouTube, Netfilix, VEVO, showmax, VOD, player, TVP Sport HD, Stream TVP, Chili Cinema. Usługa jest dostępna wyłącznie na terenie Polski;

– aplikacje bez limitu danych: Tidal, Facebook, Twitter, MyBox, Nawigacja T-Mobile, MyDysk, radio internetowe, Messenger, WhatsApp, Mój T-Mobile, T-Mobile Usługi Bankowe, Tinder, OLX, otom oto, otodom, Migam. Usługa jest dostępna w Polsce.

Oferta z Video bez limitu danych z telefonem 99,95 zł

W cenie 99,95 zł klient otrzyma:

– nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w kraju i w roamingu w UE;

– nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych w Polsce i w roamingu w UE;

– 10GB internetu w kraju, w tym GB transferu w roamingu w UE;

– pakiet VIDEO HD bez limitu danych – dzięki pakietowi VIDEO DVD klient obejrzy video w jakości HD bez zmniejszania  pakietu danych w abonamencie: YouTube, Netfilix, VEVO, showmax, VOD, player, TVP Sport HD, Stream TVP, Chili Cinema. Usługa jest dostępna tylko na terenie Polski;

– aplikacje bez limitu danych: Tidal, Facebook, Twitter, MyBox, Nawigacja T-Mobile, MyDysk, radio internetowe, Messenger, WhatsApp, Mój T-Mobile, T-Mobile Usługi Bankowe, Tinder, OLX, otom oto, otodom, Migam. Usługa jest dostępna w Polsce.

teaser_600x413

Telefony w Ofertach z Video bez limitu danych

W obu Ofertach z Video bez limitu danych dostępne są tylko wybrane modele telefonów i jest ich stosunkowo niewiele (prezentowane ceny to kolejno: abonament 69,95 zł/abonament 99,95 zł):

Samsung Galaxy A5 (2017): 749 zł/ 219 zł;

Huawei P9 Lite (2017): 199 zł/ 9 zł

Huawei P10 Lite: 349 zł/ 9 zł;

Huawei P10: 1389 zł/ 869 zł;

Samsung Galaxy S7: 1238,99 zł/709 zł;

Samsung Galaxy S8: 2289 zł/ 1758,99 zł;

Samsung Galaxy S8+: 2809 zł/ 1758,99 zł.

Wybór telefonów jest niewielki, natomiast znalazły się wśród nich urządzenia dość dobrej jakości i w przystępnej cenie, zwłaszcza dla miłośników nowinek technicznych.

Porównanie Ofert z Video bez limitu z telefonem  z innymi operatorami

W porównaniu z innymi wiodącymi operatorami oferta prezentuje się dość atrakcyjnie, np.:

– w cenie 60 zł miesięcznie w Play Stan Nielimitowany SOLO z telefonem Huawei P10 klient zapłaci przez 24 miesiące 3399 zł (kwota obejmuje cenę telefonu), natomiast w pakiecie abonamentowym otrzyma nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y i MMS-y, nielimitowany Internet (w rzeczywistości 10 GB internetu w pełnej prędkości), Telewizję Play now, Tidal, Showmax. ;

– w ofercie Ja+ Abonament w cenie 49,99 zł miesięcznie z telefonem Huawei P10 z opłatą początkową 199 zł i miesięczną ratą za telefon w wysokości 83 zł abonent skorzysta z nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y i MMS-y, 10 GB internetu, telewizji IPLA, pakietu HBO GO i usługi wyświetlacza. Łączny koszt umowy to 3191,76 zł;

– Natomiast Orange w Planie Optymalnym za 49,99 zł zł z telefonem Huawei P10 Lite w ofercie ratalnej 95 zł miesięcznie (w ofercie brak modelu P10) klient otrzyma nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w kraju i na terenie UE, nielimitowane SMS-y i MMS-y w Polsce i w roamingu w UE, 10 GB internetu i Tidal przez 6 miesięcy za darmo. W nieco niższym abonamencie Planie Standardowym 39,99 zł z Huawei P10 Lite na raty w wysokości 85 zł miesięcznie i z opłatą na start 149 zł klient skorzysta z podobnych usług jak w ofercie 49,99 zł, tylko z pakietem 5 GB internetu.

Oferta z Video bez limitu danych bez telefonu

W cenie 49,95 zł miesięcznie T-Mobile oferuje:

– nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce i w roamingu w UE;

– nielimitowane SMS-y  i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych w kraju i na terenie UE;

– 5 GB internetu, w tym 2,55 GB w roamingu w UE;

– pakiet VIDEO DVD bez limitu danych;

– aplikacje bez limitu danych: Tidal, radio internetowe, Nawigacja T-Mobile, MyBox, MyDysk, Mój T-Mobile, T-Mobile usługi Bankowe, OLX, otom oto, otodom, Migam.

Abonament Oferta  z Video bez limitu danych bez telefonu wydaje się nie nadążać za pozostałymi operatorami. W tej samej lub podobnej cenie inne sieci komórkowe są w stanie zaoferować chociażby większy pakiet internetu, np.:

– W Stanie Nielimitowanym SOLO za 50 zł miesięcznie klient skorzysta z nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w kraju i roamingu w UE, nielimitowanych SMS-ów i MMS-ów do wszystkich sieci komórkowych w kraju i na terenie UE, Internet bez limitu (10 GB w pełnej prędkości), telewizji Play now, Tidal i Showmax;

– W Ja+ Abonament za 49,99 zł bez telefonu operator proponuje nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w kraju i UE, nielimitowane SMS-y i MMS-y na terenie Polski i w roamingu w UE, 10 GB internetu w smartfonie, telewizję IPLA i pakiet HBO GO.

– Natomiast w Orange w Planie Standardowym  bez telefonu w cenie 39,99 zł miesięcznie klient otrzyma nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w kraju i w UE, B internetu i Spotify przez 6 miesięcy za darmo.

Usługi dodatkowe

W zależności od wybranego abonamentu klienci mogą wykupić dodatkowe, płatne usługi:

Oferta z Video bez limitu danych z telefonem 69,95 zł:

– usługa Dzieci w Sieci w cenie 4,99 zł umożliwiająca ochronę dziecka przed niebezpiecznymi treściami w Internecie;

– ubezpieczenie urządzenia Basic za 8,50 zł miesięcznie.

– Oferta z Video bez limitu danych z telefonem 99,95 zł i Oferta z Video bez limitu danych bez telefonu

– usługa Dzieci w Sieci za 4,99 zł miesięcznie.

roaming-eu-t-mobile-2017-768x537

Podsumowanie

Oferta z telefonem jest godna uwagi ze względu na bogaty wybór pakietów w abonamencie, a także ze względu na ceny telefonów. Chociaż katalog urządzeń jest dość wąski to klienci poszukujący konkretnego modelu telefonu w dobrej cenie na pewno znajdą coś dla siebie. Pakiety internetowe, mimo ograniczenia do 5 lub 10 GB wydają się być wystarczające ze względu na wprowadzenie pakietów nie pomniejszających paczki danych pakietowych, dzięki którym klient skorzysta z wybranych aplikacji społecznościowych czy serwisów video.

Natomiast oferta bez telefonu nieco odstaje od konkurencji w przypadku pakietu danych, chociaż zdecydowanie ratuje ją pakiet danych bez limitu na aplikacje portali społecznościowych i serwisów video. Należy zauważyć, że niestety, operator znacznie okroił wybór aplikacji bez limitu (zwłaszcza portali społecznościowych).

Back to top button