Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Analizy

Analiza Play Formuła Solo

Formuła solo, jest oczywiście przeznaczona dla jednej osoby. Można w niej wybrać jeden z trzech abonamentów.

solo

S

Abonament S za 30 zł miesięcznie. W nim można rozmawiać ze wszystkimi sieciami bez ograniczeń, a także dostać do dyspozycji miesięczny limit danych  wysokości 2 Gb.

M

Abonament M w Formule Solo  za 45 zł. miesięcznie umożliwia dodatkowo korzystanie z nielimitowanych  sms-ów i mms-ów do wszystkich sieci, a także 5 GB limitu danych.

L

Najwyższy jest abonament L, który gwarantuje, oprócz takich jak w niższych abonamentach nielimitowanych usług brak limitu danych internetowych.

analiza-play-formula-solo

Operator daje także bonifikatę w miesięcznej opłacie dla wszystkich, którzy przeniosą do tej sieci swój numer telefonu. Ważne jest również to, że tego przeniesienia do Play można dokonać na pół roku przed wygaśnięciem umowy z obecnym operatorem i na dodatek dostać smartfon.

Play daje też mobilny Internet. Przez pierwsze trzy miesiące jest on bez limitu Gb, a i potem oferta jest przejrzysta – nie korzystasz to nie płacisz. A jeśli chce się regularnie korzystać z tej oferty to ceny wyglądają następująco: 10 GB za 10 zł lub nielimitowane GB za 25 zł. Opcja z routerem Wi-Fi za 1 zł za 10 zł miesięcznie. Oczywiście, w tej ofercie też jest pewien haczyk. Mianowicie, po przekroczeniu 100 Gb danych sieć ogranicza transfer danych do 1 Mb na sekundę.

Abonenci, którzy zdecydują się przenieść numer telefonu do Play dostają abonament niższy o 10 zł. Będą także mieli możliwość darmowego dostępu do strumieniowego przesyłania muzyki za pomocą Tidala, czym, jak twierdzi operator wielu jest zainteresowanych.

Tagi

Powiązane Artykuły

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close