Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Analizy

Analiza Play Formuła Solo

Formuła solo, jest oczywiście przeznaczona dla jednej osoby. Można w niej wybrać jeden z trzech abonamentów.

solo

S

Abonament S za 30 zł miesięcznie. W nim można rozmawiać ze wszystkimi sieciami bez ograniczeń, a także dostać do dyspozycji miesięczny limit danych  wysokości 2 Gb.

M

Abonament M w Formule Solo  za 45 zł. miesięcznie umożliwia dodatkowo korzystanie z nielimitowanych  sms-ów i mms-ów do wszystkich sieci, a także 5 GB limitu danych.

L

Najwyższy jest abonament L, który gwarantuje, oprócz takich jak w niższych abonamentach nielimitowanych usług brak limitu danych internetowych.

analiza-play-formula-solo

Operator daje także bonifikatę w miesięcznej opłacie dla wszystkich, którzy przeniosą do tej sieci swój numer telefonu. Ważne jest również to, że tego przeniesienia do Play można dokonać na pół roku przed wygaśnięciem umowy z obecnym operatorem i na dodatek dostać smartfon.

Play daje też mobilny Internet. Przez pierwsze trzy miesiące jest on bez limitu Gb, a i potem oferta jest przejrzysta – nie korzystasz to nie płacisz. A jeśli chce się regularnie korzystać z tej oferty to ceny wyglądają następująco: 10 GB za 10 zł lub nielimitowane GB za 25 zł. Opcja z routerem Wi-Fi za 1 zł za 10 zł miesięcznie. Oczywiście, w tej ofercie też jest pewien haczyk. Mianowicie, po przekroczeniu 100 Gb danych sieć ogranicza transfer danych do 1 Mb na sekundę.

Abonenci, którzy zdecydują się przenieść numer telefonu do Play dostają abonament niższy o 10 zł. Będą także mieli możliwość darmowego dostępu do strumieniowego przesyłania muzyki za pomocą Tidala, czym, jak twierdzi operator wielu jest zainteresowanych.

Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close